Радіо слухати онлайн „Лада FM“ слухати онлайн

Радіо онлайн Лада FM
Радіо онлайн Радіо Лада FM

Лада FM

Радіо Лада FM . Слухати онлайн безкоштовно Лада FM

Однією з найкращих серед радіостанцій Вінниччини по праву можна вважати Радіо LADA FM. Воно об’єднало в собі великий вибір цікавої та корисної інформації на будь-який смак.
Останні найсвіжіші політичні та суспільно-економічні новини країни й регіону висвітлюються командою радіостанції.

Слухати радіо онлайн Радіо Лада FM

Жодна подія обласного масштабу не буде залишена поза увагою.
Спортивні новини регіону, виступи команд (як аматорів, так і професіоналів) на різноманітних змаганнях, їх досягнення та здобутки.

Поціновувачі творчості майстринь різних видів мистецтва мають змогу ознайомитись з анонсом їх персональних виставок, новими здобутками у світі прекрасного та багато іншого.

Творчі, пісенні й танцювальні ансамблі й колективи Вінниччини досягли неабияких творчих злетів. Про все це також в ефірі радіо.

А ще – сучасні книжкові новинки, новітні різно галузеві технології, дозвілля, мода, здоров’я, корисні поради для садоводів-городників,-все це для своїх слухачів підготувала творча команда.

Також, на Радіо LADA FM, можна дізнатись про анонси культурно-мистецьких заходів: фестивалів, конкурсів, організованих як для діток, так і для людей старшого віку.

Радіостанція надає прекрасну можливість поздоровити зі святами своїх друзів, колег чи близьких, передавши в ефірі гарну музичну композицію.

Охочим придбати житло, чи автівку; знайти роботу, чи продовжити навчання; надати цілий спектр необхідних послуг, прийде на допомогу рубрика оголошень.

Мабуть, жодна людина, що себе поважає, не зможе залишитись байдужою, коли почує в радіоефірі благання про допомогу. Адже, згуртувавшись разом, та, надавши посильну матеріальну допомогу, можна врятувати не одне людське життя. «З миру по нитці…», – як-то кажуть.

Тож, давайте будемо милосерднішими один до одного, слухаючи свої серця та Радіо LADA FM.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Лада FM?

Яка пісня грала?