Радіо слухати онлайн „Сокаль“ слухати онлайн

Радіо Радіо Сокаль - Львів
Слухати онлайн радіо Сокаль

Сокаль

Радіо Сокаль . Слухати онлайн безкоштовно Сокаль

«Радіо Сокаль» – це регіональна радіохвиля, яка транслюється в північній частині львівської області. Жителі інших регіонів можуть налаштуватися на частоту 101.0 в режимі онлайн. Це дійсно музичне радіо, невеликі перерви між композиціями бувають тільки для коротких інформаційних випусків або на рекламу.

Слухати радіо онлайн Радіо Сокаль

Музичний формат сучасний, плейлист складається з добірок кращих композицій українських та європейських ді-джеїв. При цьому, в денний час можна насолоджуватися витворами зарубіжних музикантів, а ось вечір та ніч – це час для талановитих українських ді-джеїв.

Особливість Радіо Сокаль – слухачі завжди інформуються щодо самих цікавих та видатних подій музичного світу регіону та всієї країни. Засновники проекту бажають дати своїм прихильникам можливість не тільки насолоджуватися якісною поп-музикою, а й знати все про цікаві концерти, виступи та фесталі. Такий підхід здатен підвищити рівень культурного розвитку українців.
В ефірі радіостанції Радіо Сокаль можна почути наступні передачі – «Підйом», «Регіональні новини», «Новини України та світу», «Цей день в історії», «Настрій на замовлення» та «Гороскоп». Найбільшою популярністю у слухачів користується рубрика «Настрій на замовлення», в рамках якої можна замовити улюблену мелодію, передати привіт або вітання рідним та друзям. Якщо до передачі на замовлення додати величезну кількість гарної музики, короткі новини України та світу, передбачення від зірок, цікаві історичні факти та позитивний ранковий заряд на весь день. Становиться цілком зрозуміло, чому на цю хвилю налаштовується все більше приймачів по всій Україні.

Головна ціль проекту – дати можливість молоді України насолоджуватися сучасною та прогресивною музикою улюбленого формату.