Радіо слухати онлайн „Relax“ слухати онлайн

Схожі радіостанції

Радіо Relax Instrumental
Radio Relax Cafe

Радіо Relax . Слухати онлайн безкоштовно Relax

«Радіо Relax» – найемоційніша хвиля України. Формат музикального контенту цілком відповідає назві радіостанції – це легке та спокійне радіо, дослівно назва напрямку – Easy Listening. В ефірі весь час спостерігається дуже висока концентрація хітів – як сучасних, так і минулих десятиліть. Щодо стилів музики, то вони найрізноманітніші. Ця хвиля створена для справжніх меломанів, які обирають не стиль музики, а якість.

Слухати радіо онлайн Radio Relax

В ефірі «Радіо Relax» окрім гучних хітів можна почути короткі випуски новин, прогноз погоди та різноманітні цікаві програми. В шоу «Relax-прочтение» увага приділяється шедеврам літератури, сучасним або класичним. Повне ознайомлення з літературним витвором та його коротке обговорення.

Relax-персона – тут вся увага приділяється видатним діячам політики, спорту, бізнесу та культури. Слухачі знайомляться з їх вдалими та не дуже висловами, та формують своє особисте враження про відому особистість. В рубриках «Relax-версия» и «Между строк» можна почути улюблений хіт «на новий лад» або дізнатися про прихований зміст давно знайомої пісні.

Не дивлячись на те, що цільовою аудиторією хвилі є слухачі у віковому діапазоні 30-50 років, вікових обмежень тут немає і бути не може. Дуже часто на частоту радіо налаштовані прийомними творчої молоді, яка шукає натхнення в мелодіях та словах. Суміш українських та закордонних хітів – це саме те, що потрібно для гарного настрою!

Радіо Relax – це музика для відпочинку та відновлення духовних та фізичних сил. Тому будь які слова тут точно будуть зайвими. Тому радіостанція має окремі канали для тих, хто бажає релаксувати під приємне звучання улюбленої хвилі – «Музыка без слов» і «Звуки природы». Окремі композиції з цих каналів звучать в основному ефірі.

Головна ціль проекту – це трансляція легких, спокійних та добрих емоцій. Ця хвиля створена для тих, хто вміє слухати.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Relax?

Яка пісня грала?