Радіо слухати онлайн „Europa Plus“ слухати онлайн

Схожі радіостанції

Радіо Europa Plus . Слухати онлайн безкоштовно Europa Plus

Якщо ви хочете розпочати свій ранок не лише смачною кавою, а й гарною музикою – слухайте радіо ЕВРОПА ПЛЮС. Молоді та ініціативні ведучі зроблять відбір найсвіжіших та найактуальніших новин, найкумедніших анекдотів та музичних композицій на будь-який, навіть, найвибагливіший, смак.

Слухати радіо онлайн Europa plus

Кожного дня ефір радіостанції Europa Plus розпочинається Європейським ранком. Кілька годин позитиву подарують заряд бадьорості та енергії на цілий день.
Залишатись в курсі найважливіших політичних, суспільно-економічних, подій, не стояти осторонь культурно-мистецького життя, як Дніпропетровщини, так і України в цілому, а також західного світу допоможуть випуски новин.

Знахідкою для меломанів стане передача «Кіноблог». Адже в ній знавцям фільмів надається можливість виграти білети до кінозалу на сучасні кіно прем’єри.
Чого чекати від колеги по роботі чи сусіди – розповість найправдивіший астрологічний гороскоп.

Двічі на день: вранці та ввечері, аби не помилитись з вибором одягу перед виходом на вулицю – найточніший прогноз погоди в ефірі радіостанції.

У вашої подруги день народження, чи може друг, нарешті, здав сесію? Це прекрасна нагода надіслати їм привітання. Ведучі радіоканалу залюбки в цьому допоможуть, поставивши в ефірі класну музичну композицію.

Щодо музики, то тут ведучі радіостанції можуть похвалитись чудовою підбіркою західних композицій, які складають більше 80% всієї музики, що звучить в ефірі.
Серед музичних стилів переважає пісенно-танцювальна музика R&B, електронно-танцювальна Рор Dance та Rock музика, яка цікава тим, що поєднує в собі величезну кількість музичних напрямів.

Отже, якщо ви бажаєте зранку зарядитись позитивом на цілий день, а ввечері організувати для друзів шумну вечірку з запальною, драйвовою музикою – вам сюди. Команда радіостанції Європа Плюс, маючи неперевершений музичний смак, не дасть вам заснути без чергової порції адреналіну.