Радіо „Наше Радіо” 107.9 FM слухати онлайн

Наше Радіо - Київ
Слухати онлайн Наше Радіо

Наше Радіо

Місто UA
Київ 107.9 FM
Наше Радіо
4.36
Популярна
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Плейлист. Що сьогодні грало?

Прямий ефір фм радіостанції

Одним з найкращих та найпопулярніших радіо, що транслює своє мовлення на просторі України, вже зо два десятки років є Наше Радіо.

Слухати радіо онлайн Наше Радіо

З перших музичних акордів його можна відрізнити від інших радіостанцій. Адже особливістю Нашого Радіо є те, що в його ефірі звучить виключно популярна музика. Колектив радіостанції постійно працює над відбором найкращих музичних композицій.
Цільовою аудиторією Нашого Радіо є непересічні українці, яким подобається весела, ритмічна, легка для сприйняття музика.
В ефірі радіоканалу можна почути талановитих , як українських, так і вихідців з країн СНД й закордонних держав, музикантів, композиторів та поетів.

Злагоджена робота креативно настроєного колективу радіомережі робить все можливе аби, по завершенні робочого дня, слухачі мали змогу не нудьгувати, а розслабитись і веселитись під ритмічну та запальну музику. Окрім цього, радіостанція ще й покликана об’єднувати людей. Слухачі мають можливість порадувати своїх рідних, друзів та близьких привітанням зі святом, чи побажати гарного дня, передаючи при цьому тепло своїх душ. Секрети краси, збереження здоров’я й довголіття, найновіші модні тенденції та найсмачніші рецепти,- все це для жінок в ефірі радіо у вихідні.

Цікаві та інформативні передачі Нашого Радіо постійно притягують до радіоприймачів багато шанувальників хвилі. Зранку можна отримати заряд позитиву, прослуховуючи щоденне шоу «Бодрячком». На протязі всього дня в ефірі лунають короткі інформаційні блоки, в рамках яких ведучі знайомлять слухачів з останніми подіями, що відбуваються в Україні та світі. Багато слухачів з задоволенням приймають участь у програмі «Наши люди» – бо саме тут можна замовити улюблену пісню, передати привіт чи побажання. А найбільшою популярністю серед пошановувачів хвилі користується хіт-парад «Наши песни», на протязі якого звучать найкращі композиції, обрані слухачами.

Треба віддати шану засновникам та ведучим за можливість чути по радіо поради одного з найкращих дитячих лікарів країни, щодо оздоровлення, харчування, чи надання необхідної, медичної допомоги.
День повільно добігає кінця…Чого ж не вистачає для приємного та спокійного його завершення? А, звичайно ж…казки! Кожного буднього дня, в ефірі радіо, для діточок та (чого кривити душею) дорослих, зіркові мами країни читають казочки.

Не зайвим було б відмітити, що Наше Радіо, окрім надання естетичного задоволення, ще й потурбувалась про матеріальне. Ефірний простір завжди відкритий для потенційних рекламодавців.

Одне з найпопулярніших радіо країни, чисто український продукт – Наше Радіо…Сьогодні та назавжди!

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна

Яка пісня грала?

  • FEDYSHYN IRYNA - ROMAN
  • ЕЛКА - Прованс
  • БУМБОКС - Квіти В Волоссі
  • DIMA BILAN ft POLINA - PYANAYA LYUBOV
  • ARSEN MIRZOYAN - DZHERALDINA
  • Nashe Radio
  • BUYANOVA - ZANOVO
  • Nashe Radio
  • OLEG VINNIK - VISHIVANKA
  • Nashe Radio