Радіо слухати онлайн „Наше Радіо“ слухати онлайн

Радіо онлайн Наше Радіо
Слухати онлайн Наше Радіо

Наше Радіо

68 4.5294117647059

Радіо Наше Радіо . Слухати онлайн безкоштовно Наше Радіо

Одним з найкращих та найпопулярніших радіо, що транслює своє мовлення на просторі України, вже зо два десятки років є Наше Радіо.

Слухати радіо онлайн Наше Радіо

З перших музичних акордів його можна відрізнити від інших радіостанцій. Адже особливістю Нашого Радіо є те, що в його ефірі звучить виключно популярна музика. Колектив радіостанції постійно працює над відбором найкращих музичних композицій.
Цільовою аудиторією Нашого Радіо є непересічні українці, яким подобається весела, ритмічна, легка для сприйняття музика.
В ефірі радіоканалу можна почути талановитих , як українських, так і вихідців з країн СНД й закордонних держав, музикантів, композиторів та поетів.

Злагоджена робота креативно настроєного колективу радіомережі робить все можливе аби, по завершенні робочого дня, слухачі мали змогу не нудьгувати, а розслабитись і веселитись під ритмічну та запальну музику. Окрім цього, радіостанція ще й покликана об’єднувати людей. Слухачі мають можливість порадувати своїх рідних, друзів та близьких привітанням зі святом, чи побажати гарного дня, передаючи при цьому тепло своїх душ. Секрети краси, збереження здоров’я й довголіття, найновіші модні тенденції та найсмачніші рецепти,- все це для жінок в ефірі радіо у вихідні.

Цікаві та інформативні передачі Нашого Радіо постійно притягують до радіоприймачів багато шанувальників хвилі. Зранку можна отримати заряд позитиву, прослуховуючи щоденне шоу «Бодрячком». На протязі всього дня в ефірі лунають короткі інформаційні блоки, в рамках яких ведучі знайомлять слухачів з останніми подіями, що відбуваються в Україні та світі. Багато слухачів з задоволенням приймають участь у програмі «Наши люди» – бо саме тут можна замовити улюблену пісню, передати привіт чи побажання. А найбільшою популярністю серед пошановувачів хвилі користується хіт-парад «Наши песни», на протязі якого звучать найкращі композиції, обрані слухачами.

Треба віддати шану засновникам та ведучим за можливість чути по радіо поради одного з найкращих дитячих лікарів країни, щодо оздоровлення, харчування, чи надання необхідної, медичної допомоги.
День повільно добігає кінця…Чого ж не вистачає для приємного та спокійного його завершення? А, звичайно ж…казки! Кожного буднього дня, в ефірі радіо, для діточок та (чого кривити душею) дорослих, зіркові мами країни читають казочки.

Не зайвим було б відмітити, що Наше Радіо, окрім надання естетичного задоволення, ще й потурбувалась про матеріальне. Ефірний простір завжди відкритий для потенційних рекламодавців.

Одне з найпопулярніших радіо країни, чисто український продукт – Наше Радіо…Сьогодні та назавжди!

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Наше Радіо?

Яка пісня грала?