Радіо слухати онлайн „ROKS“ слухати онлайн

Схожі радіостанції

Radio ROKS Рок-балади
Radio ROKS Hard n Heavy
Radio ROKS New Rock
Radio ROKS Український Рок

Радіо ROKS . Слухати онлайн безкоштовно ROKS

Немає значення де знаходитись і чим займатися – домашніми справами чи перебуванням в дорозі. Радіо ніколи не буде зайвим у ці моменти. Налаштувавши улюблену хвилю та вслухаючись у пісні, що близькі душі, час минатиме швидше та веселіше. Прихильники року, почувши хоча б один раз, мотиви, які звучать на Радіо Рокс, неодмінно запам’ятають цю хвилю. І невдовзі захочуть повернутись до неї ще не один раз.

Слухати радіо онлайн Radio ROKS

Рок живий та актуальний у будь-який час. Особливо, якщо це якісний рок у виконанні професійних музикантів, закоханих в справу, якій присвятили своє життя.

Постійно відвідувати концерти, де живе виконання та своя неповторна атмосфера – не кожен спроможний. Але у кожного є улюблені артисти, мелодії яких навівають певні спогади чи асоціації. Хтось прагне урізноманітнити свій музичний смак. Дехто лише відкриває для себе стиль року у музиці, а комусь просто настрій відповідний підійшов. Радіо Рокс потішить улюбленими композиціями, інколи здивує новизною та креативністю, але аж ніяк не розчарує.

Хвиля, доступна і прихильна до кожного. Хвиля, яка не дозволить відчувати самотність та смуток, навіть якщо вечір зимовий і нудний. Приємно слухати, підспівувати, навіть підтанцьовувати. Ми відбираємо лише найкращі композиції найкращих виконавців, даючи змогу проявити талант і початківцям.

Радіохвиля, яку добре слухати в колі друзів, яка здатна створити настрій та підтримати його тонус. І не має значення вік або думки, що так бентежать, налаштовуйтесь на Радіо Рокс і насолоджуйтесь файними мелодіями.

Ми працюємо для забезпечення задоволення та популяризації року, підтримуючи вітчизняних виконавців. Адже в Україні також є свої генії, тому варто знати їх імена і творчість.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо ROKS?

Яка пісня грала?