Радіо слухати онлайн „НВ“ слухати онлайн

Радіо НВ . Слухати онлайн безкоштовно НВ

Радіо НВ – перша на території Україні радіохвиля, яка транслюється у сучасному форматі NewsTalk. Слухачі завжди в курсі всієї актуальної інформації економічного, соціального та політичного життя своєї країни та світу. Музикальні композиції на цій хвилі лунають, але більше уваги приділяється саме інформаційним блокам.

Слухати радіо онлайн Радіо НВ

Особливість радіо НВ – ефективна подача різнобічної інформації, потрібної кожному думаючому українцю. Налаштуватися на цю хвилю можна в 44 містах нашої країни або ж в режимі онлайн.
Не дивлячись на те, що на цьому радіо лунає мінімальна кількість музичних композицій, справжнім меломанам буде чим насолодитися – пісні в стилі talk або news органічно вписуються в формат хвилі. Варто зазначити, що не дивлячись на величезні об’єми інформації, які передаються щодня, не можна назвати радіо НВ не цікавим. Різноманітні розважальні, музичні, інформаційні та спортивні програми, прогноз погоди, авторські проекти та інтерв’ю, органічно поєднуються між собою. Радіостанція популярна серед футбольних фанатів – прямі трансляції самих визначних матчів дають можливість відстежувати успіхи улюбленої команди, навіть коли немає змоги дивитися гру. Особлива манера ведення ефіру кожного ведучого є своєрідною родзинкою хвилі.
Час від часу в ефірі звучать цікаві радіопередачі «Голоса России» та трансляції популярних програм української та світової службі новин «Бі-бі-сі». Серед найрейтинговіших спортивних, економічних, політичних та культурно-просвітницьких програм можна виділити наступні – «Персональные файлы», «Репортер», «Социум», «Полилог», «Овэртайм», «Колесо истории», «Обрати внимание с Т. Рамус», «Между прочим», «Шестьсот секунд про спорт», «Экономический комментарий» та багато інших.

Головна ціль проекту – своєчасна подача правдивої та актуальної інформації, що стосується різних сфер нашого життя.