Радіо слухати онлайн „Промінь“ слухати онлайн

Схожі радіостанції

Радіо Промінь . Слухати онлайн безкоштовно Промінь

Радіо Промінь – одне з небагатьох, що поєднало в собі найрізноманітніші тематики та стилі. З легкістю будь-яка людина може знайти для себе в ефірі цікаву, корисну, та, часто, просто вкраї необхідну інформацію.

Слухати радіо онлайн Радіо Промінь

Чим саме привабливе це радіо? Радіотрансляцією охоплено більшу частину країни, його можна слухати безперервно. Неймовірна кількість радіопрограм в ефірі спрямована на задоволення різних смаків та потреб.

Під час прямих ефірів обговорюються актуальні проблеми країни; радіослухачі, разом з експертами, мають змогу взяти в них участь, вступити в дискусію, висловлюючи свою думку.

Найсвіжіші суспільно-політичні та економічні новини кожного дня можна почути на Радіо Промінь.
Знахідкою для слухачів, що не уявляють життя без спорту, стануть передачі, з яких можна дізнатись про актуальні спортивні новини та досягнення наших спортсменів.
Багато корисної інформації можуть взяти собі на замітку молоді батьки: це і правила харчування діток, і поради щодо того, як заохотити їх вести здоровий спосіб життя, й, що не менш важливо, як знайти з дітьми спільну мову.

Заслуговує на увагу, безперечно, є блок культурно-мистецьких радіопередач, який не дозволить пройти повз вас жодній культурній події: будь-то, чи фестиваль, чи конкурс. Передачі охоплюють різноманітні види мистецтва.

Про родинні успіхи в різних галузях можна послухати , а й дещо корисне, можливо, взяти собі на озброєння, в передачі «Династії».

Вчитись, як відомо, ніколи не пізно. Це стосується і батьків, для яких створено радіопередачу «Батьківські години», в яких піднімаються надважливі питання, що стосуються, зокрема, здоров’я дитини, її гармонійного розвитку, взаємовідносин з однолітками та багато іншого.

І музика…як же без неї? Сучасні українські музичні композиції, хіт-паради,- все покликане підняти на вищий щабель саме українських виконавців, підтримати талановитих, ще не відомих музичному середовищу, музикантів.
Музика з вистав та кінофільмів, розповіді про долі та творчий шлях мистецької богеми об’єднала в собі низка радіопередач.

Також в ефірі Радіо Промінь можна поздоровити зі знаменною датою, чи просто передати вітання своїм близьким, піднявши їм зранку настрій.

Любителям мандрівок, перед черговим вирушенням невідомими стежками, стануть в пригоді розповіді та поради ведучих про особливості життя різних народів, кращі маршрути та новини туризму.

Злагоджена робота команди, талановиті, цілеспрямовані ведучі, новини, музика, хобі та багато іншого… Все це на Радіо Промінь, радіо для справжніх українців!

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Промінь?

Яка пісня грала?