Радіо слухати онлайн „Авто Радіо“ слухати онлайн

Радіо Авто Радіо . Слухати онлайн безкоштовно Авто Радіо

«Авто Радіо» – перше автомобільне радіо, яке змогло завоювати прихильність слухачів в рекордно короткі строки. Майже п’ять років більшість автомобілістів України налаштовують свої радіоприймачі саме на цю хвилю.

Слухати радіо онлайн Авто Радіо

В чому ж секрет успіху проекту – дехто фанатіє від музики 80-хх, комусь подобається знати все про ситуацію на дорогах свого міста, а ще хтось в захваті від талановитих та веселих ведучих. Якби там не було, а ця хвиля входить то трійки самих популярних в Києві – і це дійсно приємна відзнака для засновників.

«Авто Радіо» – це справжній друг для кожного водія України. Музика, що створює гарний настрій, та багато корисної інформації для водіїв та їх пасажирів. В основному в ефірі звучать треки 80-хх та 90-хх. Додатково можна почути сучасні хіти українських та російських поп-виконавців.

Ця хвиля об’єднує мільйони водіїв країни – в ефіри кожної години звучать привітання, привіти та просто приємні побажання від одних слухачів іншим. Кожен може замовити свою улюблену пісню в якості приємного подарунка для себе чи іншої людини.

«Авто Радіо» часто проводить цікаві конкурси та вікторини. В ефірі звучить не тільки улюблена музика та інформація про актуальну дорожню ситуацію, а й найсвіжіші новини, прогноз погоди. Ведучі задають настрій аудиторії, щедро розбавляючи ефір смішними жартами. Хвиля стала наскільки рідною, що звучить не тільки з вікон авто, а й на роботі та вдома.

В цілому можна сказати, що дане радіо несе позитив та наповнює життя приємними емоціями і класною музикою. В ефірі кожен може вільно ділитися своїми думками та настроєм – і бути впевненим, що обов’язково знайде однодумців.

Головна ціль проекту – створення атмосфери дружної родини, підтримка кожного слухача. Це радіо створює настрій, надихає та робить щасливим!

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Авто Радіо?

Яка пісня грала?