Радіо слухати онлайн „Буковинська хвиля“ слухати онлайн

Радіо Буковинська хвиля - Чернівці
Радіо онлайн Буковинська хвиля слухати

Буковинська хвиля

Радіо Буковинська хвиля . Слухати онлайн безкоштовно Буковинська хвиля

Полюбляєте все новеньке, звикли розпочинати свій день порцією вишуканих музичних смаколиків? Нудьгуєте, почувши вже давно відомі передачі? Що ж, запрошуємо вас приєднатись до слухачів «Буковинської хвилі», – наймолодшої радіостанції чернівецького FM – простору.

Слухати радіо онлайн Буковинська хвиля

Творча команда молодих та завзятих професіоналів добре попрацювала над тим, аби досягти неабияких висот, і, як результат – ви маєте чудову нагоду насолоджуватись цікавими передачами, що лунають в ефірі Буковинської хвилі.
Різножанрові передачі мають своїх поціновувачів. Добірна, жвава сучасна музика задасть ритму з самого ранку і зробить ваш день теплим і сонячним за будь – якої погоди. До студії команда радіостанції досить часто запрошує талановитих, молодих виконавців, які дарують слухачам чудові музичні композиції та гарний настрій.
Цікавинки звідусіль, обов’язково, порадують ерудованих слухачів.
Справжні естети – мистецтвознавці, напевне, з величезним задоволенням слухатимуть радіопередачі улюбленого напрямку, адже в них і анонси концертів, фестивалів та конкурсів, інтерв’ю зі знаменитими акторами та співаками, розповіді про їх життєво – творчий шлях та багато іншого.
А ще, в ефірі радіоканалу Буковинська хвиля можна почути про головні події, що трапились в регіоні, нашій державі та поза її межами. Всі найсвіжіші та найактуальніші події не залишить поза увагою команда каналу.
Новини спорту, досягнення наших спортсменів, як на місцевому рівні, так і на світовому олімпі, завжди висвітлюються в передачі на спортивну тематику.
Обговорення надважливих життєвих, суспільно – політичних питань, із залученням до радіоефіру справжніх фахівців – свідчить про бажання команди радіостанції активно долучатись до проблем життя країни та заохочувати до цього небайдужих українців.

Все це, протягом цілого дня,в ефірі радіо супроводжується приємною музикою, що допомагає слухачам зняти напруження та трішечки відпочити. Тож, слухайте «Буковинська хвилю», усміхайтесь сонцю та радійте життю.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Буковинська хвиля?

Яка пісня грала?