Радіо слухати онлайн „Максимум“ слухати онлайн

Радіо Радіо Максимум - Харьків
Радіо онлайн Радіо Максимум слухати

Максимум

Радіо Максимум . Слухати онлайн безкоштовно Максимум

Радіо «Максимум» – перша, на території України, хвиля міжнародного формату. Участь у створенні проекту приймали компанії з США, Росії та Великобританії. Слухачів приваблює сучасний музичний формат радіостанції – в ефірі лунають актуальні хіти найпопулярніших зірок світової сцени. Музичний напрямок – електронна музика, рок, панк. Долучитися до прослуховування можна налаштувавши приймач на хвилю 104 FM або в режимі онлайн.

Слухати радіо онлайн Радіо Максимум

Основну частину ефіру займає саме музика. Невелика частину загального часу відведено для коротких інформаційних блоків та цікавих передач, присвячених визначним подіям в світі музики та шоу-бізнесу. Багато уваги приділяється спілкуванню з слухачами – виконання музичних побажань, формування власних хіт-парадів і т.д.
Особливість радіо – ведучі радіо «Максимум» першими в нашій країні познайомили слухачів з таким поняттям, як «20-ка кращих треків». І саме після цього нововведення більшість вітчизняних радіостанцій почали створювати власні хіт-паради, журі яких стали активні слухачі.
Взагалі колектив цієї радіостанції радує своїх прихильників новаторськими ідеями, які с величезним успіхом сприймаються аудиторією. Так, в свій час за сприяння керівництва радіо проводилися такі фестивалі, як «MAXIDROM» і «MAXIDANCE», присвячені сучасній та танцювальній музиці. Радіо «Максимум» має багато професійних нагород в різних номінаціях, наприклад, відзнака «Знак якості», премія «Радиомания» та інше. При чому, нагороди вручалися не тільки радіо в цілому, а й найкращим ведучим.
Що стосується слухачів, то вони точно вдячні колективу радіо за тісну взаємодію з закордонними колегами, завдяки чому країну відбудували популярні колективи західної естради.

Головна ціль проекту – трансляція якісної сучасної музики при умові тісної взаємодії з слухачем. С цією хвилею кожному буде сучасно та комфортно!