Радіо слухати онлайн „Mix“ слухати онлайн

Радіо Mix . Слухати онлайн безкоштовно Mix

Втомились від напруження, а робочий тиждень тільки-но розпочався? Хутчіш вмикайте Радіо Мікс і втому, як рукою зніме! Адже ця радіостанція позиціонує себе, як танцювальне, з максимумом позитиву, молодіжне радіо. А молодь, як відомо, любить веселощі, драйв та відпочинок.

Слухати радіо онлайн Radio Mix

На хвилях радіостанції лунає інтелектуальна, танцювальна музика в стилі dance,
Електронно – танцювальна dnb, disco та сучасна, незамінна музика в стилі pop. Відразу впадає в око те, що команда Радіо Мікс дійсно хотіла навкруги себе об’єднати якомога більше поціновувачів різних музичних жанрів. І їй це вдалось.

Вже майже півтори десятки років радіостанція займає успішну позицію, і не лише в своєму регіоні. Окрім жителів Дніпропетровщини, слухачами радіоканалу може стати будь-хто, маючи для цього лише доступ до інтернетн.Погодьтесь, як все просто та зручно.
Креативні радіоведучі, завдяки гарному смаку та обізнаності в музичному мистецтві, відібрали лише надсучасні, популярні, запальні пісні та музичні композиції, як вітчизняних, так і закордонних музикантів та співаків.

Інколи, окрім dnb, dancе, disco та pop музики, щоб побалувати слух широкого загалу слухачів-меломанів, в радіоефірі звучать музичні композиції в стилі pock та rap.
Та не лише себе ви можете порадувати сучасною й запальною музикою. Передати в ефірі пісню з нагоди свята, чи й так, без приводу, можна коханій людині, подрузі, або, навіть, безкомпромісному босові. Музичний подарунок, та ще й ефірі такої радіостанції-це щось!

Також, на хвилях радіо, можна знайти для себе багато цікавих інтерактивних, інформаційних передач і, звичайно ж, новин. Про важливі події, як регіону, так і всієї країни та світу-в блоці новин, з молодими ведучими-інтелектуалами.

О, яким же є багатогранним та яскравим світ музики…
Радіо Мікс і музика… зі мною назавжди.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Mix?

Яка пісня грала?