Радіо FM Галичина

Радіо FM Галичина - Львів
Радіо онлайн FM Галичина слухати

FM Галичина

1 5
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Радіо FM Галичина . Слухати онлайн безкоштовно FM Галичина

«FM Галичина» – інформаційно-розважальна хвиля. Але самі засновники називають її виключно як «файне радіо», на якому звучить тільки файна музика та файні новини для файних слухачів. Музичний напрям дійсно унікальний – в ефірі гармонійно поєднується популярна українська музика, етно-напрямок та світова класика. Але перевага віддається саме українській музиці – мінімум 70 % від загального ефіру.

Слухати радіо онлайн FM Галичина

Щогодини можна дізнатися про важливі події країни та світу, підсумки минулого тижня озвучують по суботам в ефірі рубрики “Деталі тижня”. Є, також, щотижневі хіт-паради, де визначаються улюблені пісні слухачів. Ранкові, денні та вечірні шоу допомагають українцям налаштуватися на файний лад та не втрачати позитиву. Програма “Люди дії” є культурно-просвітницькою, її героями стають найвидатніші діячі країни. Два рази на день можна передавати привіти та поздоровлення в рамках програми “Вітальня”. І це ще далеко не всі рубрики, доступні слухачам файної хвилі.

Особливість радіо «FM Галичина» – вдале поєднання сучасності та традицій. Шляхом правильної музичної бази, цікавих та інформаційних програм, слухачі можуть відкрити для себе справжню красу української пісні, дізнатися більше про звичаї та традиції рідного краю, насолодитися справжніми шедеврами закордонної музики.

Хвиля розрахована на людей віком від 30 років. Музика радіо «FM Галичина» буде доречною як на святковому застіллі, так і при виконанні повсякденних справ. Зараз хвиля транслюється на території чотирьох областей України, також, доступна в режимі онлайн. Керівництво радіо спрямовує багато сил на розширення території мовлення та збільшення слухацької аудиторії.

Головна ціль проекту – відкрити кожному українцю мелодійність та красу українського слова та не дозволити нащадкам забути традиції свого народу. Це файне радіо, яке створює файний настрій та транслює файні емоції!