Радіо слухати онлайн „FM Галичина“ слухати онлайн

Радіо онлайн FM Галичина
FM-Galychina-logo2

FM Галичина

Радіо FM Галичина . Слухати онлайн безкоштовно FM Галичина

«FM Галичина» – інформаційно-розважальна хвиля. Але самі засновники називають її виключно як «файне радіо», на якому звучить тільки файна музика та файні новини для файних слухачів. Музичний напрям дійсно унікальний – в ефірі гармонійно поєднується популярна українська музика, етно-напрямок та світова класика. Але перевага віддається саме українській музиці – мінімум 70 % від загального ефіру.

Слухати радіо онлайн FM Галичина

Особливість радіо «FM Галичина» – вдале поєднання сучасності та традицій. Шляхом правильної музичної бази, цікавих та інформаційних програм, слухачі можуть відкрити для себе справжню красу української пісні, дізнатися більше про звичаї та традиції рідного краю, насолодитися справжніми шедеврами закордонної музики.

Хвиля розрахована на людей віком від 30 років. Музика радіо «FM Галичина» буде доречною як на святковому застіллі, так і при виконанні повсякденних справ. Зараз хвиля транслюється на території чотирьох областей України, також, доступна в режимі онлайн. Керівництво радіо спрямовує багато сил на розширення території мовлення та збільшення слухацької аудиторії.

Головна ціль проекту – відкрити кожному українцю мелодійність та красу українського слова та не дозволити нащадкам забути традиції свого народу, а також насолоджуватися шедеврами закордонної музики. Це файне радіо, яке створює файний настрій та транслює файні емоції!