Радіо слухати онлайн „Стрий FM“ слухати онлайн

Радіо Стрий FM . Слухати онлайн безкоштовно Стрий FM

Шалений позитив зранку і до вечора, драйвова, захоплююча музика, насолода, у вигляді величезної порції гумору, – все це на радіо «Стрий FM». « Як розпочнеш день, так його і завершиш», – говорить народна мудрість. Важко не погодитись, особливо, знаючи, що кожного дня маєш можливість починати день не лише шоколадним тістечком з карамельно – лимонним сиропом, а й морем позитиву, на чолі з « РАДІО СТРИЙ».

Слухати онлайн Радіо Стрий FM

Як годиться, з самого ранку – порція найкращої хітової музики. Та не аби якої, а у форматі AC. В ефірі радіо Стрий FM лише українські та іноземні виконавці, з найпопулярнішими музичними композиціями ,та повна відсутність російськомовних творів. Все це у передачі з символічною, для ранку, назвою – «Ранковий стрибок».
Бажаєте продовжити день поцілунком? Не погана ідея, реалізувати її вам допоможе передача із солодкою назвою «Музичний поцілунок». Ви маєте змогу передати поцілунок, музичний привіт, чи поздоровлення найдорожчій людині, завдяки радіоканалу.
Маєте купу планів на день, та щось вагаєтесь? Прослухайте гороскоп, та знатимете, як правильно з ними вчинити.
Не зайвим було б отримати позитивний заряд бадьорості та енергії на весь день. Що ж, передача «Усмішоу» стане вам в нагоді: кумедні, захоплюючі історії, неймовірно цікаві пізнавальні рубрики, невигадані життєві історії та виключно відбірна українська й іноземна музика. І все це в радіо ефірі Стрий FM.
Чоловіків (та й не лише), які не уявляють життя без швидкості, – запрошує до приймачів передача « АвтоПро». В ній зібрано факти та новини доріг і авторинку.
А ще, в ефірі радіоканалу – дитячі розважально – пізнавальні, релегійні передачі, програми про цікаві мандрівки, секрети довголіття, вроди,стилю, кулінарні рецепти. Все для того, аби об’єднати біля приймачів слухачів з різносторонніми інтересами.
А кожного суботнього вечора колектив радіостанції вас побалує найдрайвовішими композиціями у стилі хаус, електро, транс та деяких інших.

Як бачите, в передачах однієї радіостанції об’єднано безліч інформації, що не залишить байдужим, мабуть, жодного слухача.
Тож, прокидайтесь в гарному настрої, слухайте «РАДІО СТРИЙ» та отримуйте шалене задоволення від життя!