Радіо слухати онлайн „Пятниця“ слухати онлайн

Радіо онлайн Пятница
Логотип Радіо Пятниця

Пятниця

Радіо Пятниця . Слухати онлайн безкоштовно Пятниця

Якщо журба розтривожила душу, а то й справи не ладяться – це привід, що пора відпочити. Вмикати улюблену радіохвилю і забувати про негаразди. Композиції, яку звучать в ефірі Радіо Пятниці допомагають повернути втрачену гармонію та позбавляють відчуття самотності. Ми поряд, тут, зовсім близько і готові підтримати й розрадити.

Слухати радіо онлайн “Радіо Пятниця”

Музика має дивовижну здатність лікувати людську душу, а подібних препаратів в аптеках не продають. Вдале поєднання нот та простий текст пісні – ото й усі складники дивовижного рецепту. Маємо у доробку таких рецептів вдосталь і на будь-який смак та нагоду. Пісні, які були популярні кілька десятиліть тому чи композиції, що увірвалися у сучасну популярну музику та скрізь на слуху – обирайте, що більше до вподоби.

Наша радіохвиля підтримує українських виконавців, адже хочеться, щоб саме вони формували основну частину радіоефіру. Реклама. Ну, як без неї нині? Але, вірогідно, що вона стане у чомусь корисною і не буде дратувати. Новини? Авжеж, варто бути обізнаним з тим, що коїться в країні. Подача легка, ненав’язлива та не затяжна.

Влаштуйте п’ятницю, незалежно від того, який день на календарі. А разом з нами завжди буде пятниця. Вихідні наближаються і пора розслаблятись, насолоджуватись тим, про що давно мріялось. Слід вчитись жити повноцінно, відчуваючи смак того, що маємо. Це додає оптимізму, впевненості, рішучості.

Українці – нація співуча і пісня їм аж ніяк не чужа. Отак день за днем, разом із піснею та вірою в прийдешній день, долаймо разом перешкоди й турботи. У єдності та взаємній підтримці – наша сила. А ще у пісні. Не бійтесь підспівувати мелодіям, що лунають з нашого ефіру, не соромтесь підкручувати гучніше звук, коли знаходитесь на самоті.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Пятниця?

Яка пісня грала?

Музичний фон для радіостанції Пятниця