Радіо слухати онлайн „Мелодія FM“ слухати онлайн

Радіо онлайн Мелодія FM
Радіо онлайн Мелодія FM слухати

Мелодія FM

Схожі радіостанції

Melodia FM Disco
Melodia FM International
Мелодія FM Romantic

Радіо Мелодія FM . Слухати онлайн безкоштовно Мелодія FM

Ще зовсім недавно з’явившись на радіо олімпі України, ця радіостанція відразу ж завоювала прихильність неймовірної кількості слухачів, цим самим заявивши, що вік не має значення, коли ти сповнений бадьорості, натхнення та завзяття.
Отже, представляємо вашій увазі радіо, що об’єднує кілька поколінь – «Радіо Мелодія FM».

Слухати радіо онлайн Мелодія FM

Чим керувались засновники радіостанції, обираючи саме такий формат, – не відомо, та зрозуміло, що вони мріяли об’єдати біля приймачів як людей, які не зраджують своїм музичним смакам вже протягом великого періоду часу, так і людей, які бажають жадібно ловити найсвіжіші, сучасні, популярні пісні.
Ще тільки розпочався ранок, а ви вже намагаєтесь спланувати свій вечір? На допомогу прийде одне з найкращих радіо шоу, під такою дієтично – кумедною назвою «Вівсянка шоу». Здається, що в ньому зібрано все найпотрібніше для кожного буденного дня найвибагливішого слухача.
Без гороскопа з дому ні ногою? Тоді слухайте наше ранкове шоу. Кружляєте перед люстерком в новій сукенці та, щось там вам не дуже в ній подобається, чи то, можливо, слід трішечки посидіти та дієтці, щоб виглядати, як сама Тіна Кароль? Хутчіш до приймачів, коли в ефірі все те ж «Вівсянка шоу». Секрети вроди та краси від самих зірок ви прослухаєте, чи не з перших вуст.
До студії ще й приходять, попхавши свій щільний графік, сучасні українські зірки, аби повідати слухачам новинки своєї творчості, а то й секрети особистого життя.
Навіть, якщо ви не знаєте нотної грамоти, та, почувши пару акордів вже можете відрізнити Бетховена від Олега Скрипки – рубрика «Вгадай мелодію» створена саме для вас. Розбавимо це трішечки винаходами вчених, та й можна піддатися смаку ведучих радіо «Мелодія FМ», які підготували перелік фільмів на вечір.
Бажаєте бути в курсі останніх новин? Будь ласка, слухайте радіо, де зібрано найсвіжіші та найактуальніші новини політичного та суспільного – економічного життя України і світу.
Давно мріяли поспілкуватись із політиками, бо маєте до них кілька питань? Ви матимете таку нагоду, адже до студії запрошують відомих бізнесменів, політиків та публічних людей.

Знайшли для себе щось цікавеньке? То ж слухайте радіо «Мелодія FМ», залишайтесь завжди на хвилі та смакуйте життя!

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Мелодія FM?

Яка пісня грала?