Радіо слухати онлайн „М“ слухати онлайн

Радіо Радіо М . Слухати онлайн безкоштовно Радіо М

Як часто в повсякденному житті ми зустрічаємо шанобливе ставлення до таких, на перший погляд, простих, та, одночасно, важливих понять, як патріотизм, сімейні цінності, турбота, доброта…На цю тему можна говорити безупинно. Воно і не дивно. Адже, в житті всього буває… І так важливо, щоб був поряд той, хто поєднує в собі моральні цінності та зможе підставити своє плече.

Слухати радіо онлайн Радіо М

Згуртований колектив радіостанції «Радіо М» може стати тим самим плечем.
Ця незалежна, українська радіостанція ще зовсім недавно розпочала свій шлях, та вже має багатий досвід та великий творчий доробок.
В передачах цього радіоканалу ведучі піднімають актуальні, життєві питання. Адже, погодьтеся, що в нелегкий для країни час, надважливим є питання допомоги населенню, що опинилось в скрутному становищі.
Команда «Радіо М» допомагає біженцям та військовим, які не з власної волі змушені долати величезні труднощі, співпрацює з волонтерами та капеланами. Взагалі, бере активну участь у суспільному житті країни, цим самим заохочуючи підростаюче покоління до гарних вчинків.
В ефірі радіо можна почути суспільно – політичні новини, поспілкуватися з гостями, що є представниками різних професій. Це і волонтери, і представники релігійних організацій, політики, вчителі, спортсмени і б.ін.
Надзвичайно важливими є передачі, що стосуються людей, яку знаходяться в зоні бойових дій, та надання їм психологічно – соціальної допомоги. Цьому питанню присвячений цикл передач «Загартовані».
Також багато уваги колективом радіостанції приділено питанню сімейних цінностей, вічному пошуку вирішення проблем між дітьми і батьками.
Релігія та молодь, історії з життя відомих людей та чоловічо – жіночі поради, а ще спорт, цікавинки, збереження здоров’я, різножанрова музика та література. Все це у собі об’єднала одна радіостанція – Радіо М.

Подай руку допомоги ближньому… Слухай « Радіо М».