Радіо слухати онлайн „Львівська Хвиля“ слухати онлайн

Радіо онлайн Львівська Хвиля
Радіо онлайн Львівська Хвиля слухати

Львівська Хвиля

38 4.2105263157895

Радіо Львівська Хвиля . Слухати онлайн безкоштовно Львівська Хвиля

Радіо Львівська Хвиля можна впевнено називати культурним досягненням нашого народу. Історія цієї хвилі починається ще в 30-хх роках минулого століття. Цілком логічно, що за весь час існування бували різні періоди, підйоми та падіння. Відновлення радіо та початок його роботи в форматі, якій підтримується і сьогодні, датується 1992 роком. І саме з цього моменту почався стабільний розвиток радіокомпанії, яка сьогодні користується популярністю не тільки в Україні, а й за її межами.

Слухати радіо онлайн Львівська Хвиля

Звичайно, багато в чому популярність залежить не тільки від формату, а й від якості мовлення. Команда талановитих професіоналів своєї справи, ультрасучасне обладнання та бажання чути слухача дають можливість хвилі утримувати лідерські позиції.

Особливість радіо Львівська Хвиля – безперервне живе спілкування зі слухачами. Це проявляється в виконанні музичних замовлень та побажань, проведенні цікавих конкурсів та розіграшів. Не менше 80 % ефіру займає музика, решта – рекламні блоки та інформаційні випуски. Що стосується музичного формату радіо, то він дуже різноплановий. Обмежень у виборі музичного напрямку майже немає. Ведучі обирають композиції на свій смак та прислухаються до відгуків своїх шанувальників. Враховуючі, що всі працюючі в команді радіо Львівська Хвиля мають профільну освіту, то дорікань щодо формування плейлистів немає і бути не може.

Це живе радіо, яке розраховане не на окрему слухацьку аудиторію, а на всіх українців. Молодь з задоволенням слухає сучасну музику, а більш доросле покоління насолоджується українськими та світовими хітами від 90 і до сьогодні.

Головна ціль проекту – зробити українську музику популярною та дати можливість українським виконавцям здобути визнання серед вітчизняних, і не тільки, слухачів. Радіо – для людей має бути живим та цікавим, і засновникам даної хвилі вдалося поєднати ці характеристики.