Радіо „Львівська Хвиля” 100.8 FM слухати онлайн

Радіо Львівська Хвиля - Львів
Радіо онлайн Львівська Хвиля слухати

Львівська Хвиля

Місто UA
Львів 100.8 FM
Львівська Хвиля
32
Популярна
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Прямий ефір фм радіостанції

Радіо Львівська Хвиля можна впевнено називати культурним досягненням нашого народу. Історія цієї хвилі починається ще в 30-хх роках минулого століття. Цілком логічно, що за весь час існування бували різні періоди, підйоми та падіння. Відновлення радіо та початок його роботи в форматі, якій підтримується і сьогодні, датується 1992 роком. І саме з цього моменту почався стабільний розвиток радіокомпанії, яка сьогодні користується популярністю не тільки в Україні, а й за її межами.

Слухати радіо онлайн Львівська Хвиля

Звичайно, багато в чому популярність залежить не тільки від формату, а й від якості мовлення. Команда талановитих професіоналів своєї справи, ультрасучасне обладнання та бажання чути слухача дають можливість хвилі утримувати лідерські позиції.

Особливість радіо Львівська Хвиля – безперервне живе спілкування зі слухачами. Це проявляється в виконанні музичних замовлень та побажань, проведенні цікавих конкурсів та розіграшів. Не менше 80 % ефіру займає музика, решта – рекламні блоки та інформаційні випуски. Що стосується музичного формату радіо, то він дуже різноплановий. Обмежень у виборі музичного напрямку майже немає. Ведучі обирають композиції на свій смак та прислухаються до відгуків своїх шанувальників. Враховуючі, що всі працюючі в команді радіо Львівська Хвиля мають профільну освіту, то дорікань щодо формування плейлистів немає і бути не може.

Це живе радіо, яке розраховане не на окрему слухацьку аудиторію, а на всіх українців. Молодь з задоволенням слухає сучасну музику, а більш доросле покоління насолоджується українськими та світовими хітами від 90 і до сьогодні.

Головна ціль проекту – зробити українську музику популярною та дати можливість українським виконавцям здобути визнання серед вітчизняних, і не тільки, слухачів. Радіо – для людей має бути живим та цікавим, і засновникам даної хвилі вдалося поєднати ці характеристики.

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна