Радіо слухати онлайн „Українське Радіо - International“ слухати онлайн

Радіо онлайн Українське Радіо - International
Слухати онлайн Українське Радіо

Українське Радіо – International

Схожі радіостанції

Радіо Українське Радіо - International . Слухати онлайн безкоштовно Українське Радіо - International

По праву, Українське Радіо може називатись першопрохідцем в галузі української радіоіндустрії. Адже почало воно віщувати своє мовлення першим в нашій державі. З цікавістю та дивуванням вслухалися українці в кожне слово диктора, жадібно ковтаючи нову порцію інформації. Багато десятиліть кропіткої, настирної праці дали неперевершений результат.

Слухати онлайн Українське Радіо

На сьогодні Українське Радіо транслює свої передачі на одному міжнародному та трьох внутрішніх каналах. Величезним досягненням є віщування п’ятьма мовами світу, що свідчить про велике коло поціновувачів.
Беззаперечним авторитетом серед українців користуються передачі суспільно-політичного напряму, новини економічного життя країни. Для молоді, та й взагалі, для любителів музики, радіоканал презентує найсвіжіші новини з області різножанрової музики: як української, так і закордонної.

Поціновувачі театрального мистецтва, літератури, отримають естетичне задоволення від радіопередач, за участі сучасних культурних діячів. З вуст яких можна почути про плани та досягнення в різних галузях культурно-мистецького життя.

Надважливим для України, як однієї з відносно молодих, але відомих держав світу, є той факт, що Українське Радіо веде трансляцію передач і на світовому просторі, аби українці, закинуті долею до різних кутків світу, могли переживати разом з колишніми співвітчизниками за долю рідної держави.
Великою заслугою численного колективу радіо є спеціальні проекти, до яких відносяться, зокрема, радіомости, мистецькі історії, християнські радіопередачі.

Мабуть, одним з найбагатших та найцінніших в історії радіостанцій нашої держави є, з великою шаною та любов’ю збережені, постійно примножуючи, фонди записів голосів українських класиків. Слухаючи декламацію, чи авторський спів справжніх талантів, мимоволі переживаєш з ними неймовірні відчуття, переносишся в ті далекі, невідомі нам часи…
Політика та мистецтво, економіка та сучасна музика,- все це об’єднало в собі радіо.

Українське Радіо … Ми виростаємо разом з тобою!

Музичний фон для радіостанції Українське Радіо – International