Радіо слухати онлайн „Trance Century Radio“ слухати онлайн

Схожі радіостанції

Радіо Trance Century Radio . Слухати онлайн безкоштовно Trance Century Radio

Із кожним днем більшість людей, яким набридла однотипна попсова музика, починає налаштовувати приймачі на радіохвилі, де звучить щось нове та енергійне. Така музика лунає на Trance Century Radio. Її слухають люди різного віку, вона до вподоби офісним клеркам, молодим студентам або бізнесменам.

Слухати радіо онлайн Trance Century Radio

Електронна музика надихає робити щось божевільне, люди відчувають великий прилив енергії, тому і слухають її під час фізичних тренувань. Радіо дає змогу насолодитись хітами техно, почути першим новинки в електронній музиці.
Резиденти часто відкривають секрети шоу-бізнесу, дають корисні поради молодим ді ді-джеям, як створити популярну музику. Цілодобово на радіохвилях можна почути ексклюзивні треки в стилі Trance, Progressive Trance, Uplifting Trance та Vocal Trance.
Особливою фішкою Trance Century Radio є те, що воно дає змогу простим людям, які навіть непрофесійно займаються трансовою музикою, стати відомим на весь світ. Звичайні аматори, які створюють транс вдома, можуть заявити про себе і “залити” свої треки в ефір. Дуже часто ці треки стають неймовірно популярними. Коли їх слухаєш, то щось у грудях перевертається і не помічаєш, як тіло починає рухатися в такт міцного біту.
Дуже класними є спеціальні проекти та шоу на Trance Century Radio. Тут можна почути найсвіжіші новини зі світу трансу. Політика та релігія – це теми – табу. Ввімкнувши радіо, не почуєш курс долару або рахунок матчу футбольної команди. Тільки неймовірна музика, яка окрилює. Особливо приємно слухати радіо, коли повертаєшся додому. В голові ще є думки пережитого робочого дня, а тіло вже готується до стану трансу або до шаленої клубної ночі, це залежить від треку, який грає на Trance Century Radio.

Запальний голос діджея завжди закликає до свободи руху тіла та занурення у неймовірну музику, яка так до себе вабить.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Trance Century Radio?

Яка пісня грала?