Радіо слухати онлайн „TRANCE IS STAR“ слухати онлайн

Схожі радіостанції

Радіо TRANCE IS STAR . Слухати онлайн безкоштовно TRANCE IS STAR

Це просто неймовірне радіо, яке надихає сучасну молодь бути прогресивним, модним, цікавим. Електронна музика може занурити у стан трансу, тому коли слухаєш TRANCE IS Star ніби переносишся в інший вимір, відволікаєшся від побутових проблем. Музика, яка грає на радіо, доволі різноманітна. Вона підходить як фанам, так і людям, яким так набридло слухати заюзану попсу. Кожен для себе відкриє нове. Електронні звуки дуже не звичні для типового слухача, але коли починаєш слухати, то вже не зупинитись. Іноді навіть не зрозумієш, коли закінчився один та почав грати новий трек.

Слухати радіо онлайн TRANCE IS STAR

Ді-джей на TRANCE IS STAR робить це дуже професійно. Тут можна почути trance, techno, progressive house, deep house, tech house. Все те, що зараз вважається дуже модним та сучасним.
Особливо приємно ввімкнути радіо вночі, коли за вікном глуха темрява, а вдома грає chill out. І так спокійно на душі. А зранку вже будить ритмічна музика, під яку хочеться робити танцювальні рухи.
Дуже класно, що радіо не є комерційним, тобто всі треки, які лунають абсолютно не проплачені. Радіо даю змогу молодим виконавцям заявити про себе. Іноді музику зовсім невідомих ді-джеїв слухати набагато приємніше, бо їх треки, як ковток свіжого повітря. Вони будують нову музичну еру. На радіохвилі не почуєш застарілих “трансових” хітів. Тільки нові, незвичні та запальні. Навіть вдома можна влаштувати трансову вечірку, просто ввімкнувши TRANCE IS Star.

Важливим аспектом, чому треба налаштувати радіохвилю на транс-радіо – це повна відсутність політичних новин. Резиденти ніколи не розкажуть новий, несмішний анекдот про депутатів, не будуть пліткувати про новий автомобіль священика. Це все є під жорстким контролем. Тільки музика, тільки нові виконавці, нереальні емоції та бурхливі хвилі запального ритму.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо TRANCE IS STAR?

Яка пісня грала?