Радіо слухати онлайн „Марія“ слухати онлайн

Радіо Марія - Київ
Слухати онлайн Радіо Марія

Марія

Схожі радіостанції

Радіо Марія . Слухати онлайн безкоштовно Марія

«Помолімося за…». Цими словами, що звучать різними мовами світу, починаються молитви на всесвітньо відомому Радіо Марія.

Слухати радіо онлайн Радіо Марія

Непідробними, щирими дитячими голосочками промовлена молитва за батьків, братиків та сестричок…Це свідчить, мабуть, про велику значущість радіо для цілих родин, як в Україні, так і далеко за її межами, які з вірою в душі та з любов’ю в серці виховують своїх діток.

Більш як в семи десяти країнах світу, мовами кожного народу лунають християнські радіопередачі. Переважна кількість слухачів-католики, та все частіше передачами радіостанції стали цікавитись православні та протестанти.

Заснована не на комерційній основі, вона існує виключно на добровільних пожертвах мирян, незалежна, християнська радіостанція входитьдо складу всесвітньої мережі Радіо Марія.

Радіо працює в трьох форматах. Найбільшу роль відведено молитовним передачам. Також є програми, присвячені катехизам та навчанню Церкві, розповідям про житіє святих, огляду найкращих зразків духовної літератури.

Не залишила поза увагою команда радіостанції й діток. Для них в ефірілунають дитячі катехизи, в яких пояснюють Біблію. В прямих ефірах радіопередач, а вони, до речі, проводяться кожного дня, беруть участь святі отці, які допомагають слухачам, відповідаючи на питання, що їх турбують. Будь-хто зі слухачів може взяти участь в передачі.

Важливим є те, що на частотах радіо не можна почути політики. Адже християнська радіостанція покликана задовольняти духовні потреби людей.

Та не лише такого спрямування транслюються передачі на Радіо Марія, а й суспільного характеру. Бо ж, незалежно від віросповідання, кожна людина має свою родину, роботу, мирські проблеми…

Гарні вчинки-від гарних намірів… Тож, давайте наповнювати свої серця миром, добром і любов’ю, слухаючи Радіо Марія.