Радіо слухати онлайн „HAPPY RADIO“ слухати онлайн

Радіо HAPPY RADIO . Слухати онлайн безкоштовно HAPPY RADIO

Навіть виходячи з назви зрозуміло, що Happy Radio позиціонує себе як одна з найбільш радісних і позитивних станцій. На відміну від багатьох радіо, ця медіагрупа випускає свої програми лише в інтернеті, тобто є 3G радіостанцією. А це означає, що головною цільовою аудиторією є молодь, що і підтверджується програмами, що виходять в ефір.

Слухати радіо онлайн HAPPY RADIO

HAPPY RADIO випускає, як правило, музичні програми. Тут звучать тільки популярні хіти та нова сучасна музика, що цікавить молодь. Діалог зі слухачами ведуть диктори з позитивним настроєм, що можуть провести яскраве радіо-шоу. Неодноразово проводяться розіграші, коли можна отримати символічні подарунки за декілька відповідей в ефірі або виконані завдання.

HAPPY RADIO – київська радіостанція, що працює цілодобово і без вихідних. Тому, коли ви хочете в будь-який час на своєму смартфоні або комп’ютері послухати сучасні музичні твори, можна сміливо відвідати їх сайт і поринути у світ клубної музики. Тут ви не знайдете негативу, обговорення буденних проблем. Всі 24 години на добу звучить музика і позитив.

Слід відзначити, що програми в ефір виходять різні. Хоч радіостанція випускає лише музичні передачі, між ними є певна різниця, тому цікаво буде усім. Так, тут є хіт паради сучасної зарубіжної та вітчизняної музичної індустрії. Ведучі транслюють пісні, що входять в десятку найкращих за версією різних чартів. Крім того, є програми зі зворотнім зв’язком. Тобто слухач може зателефонувати або написати на сайті своє повідомлення, яке в певний проміжок часу буде зачитаним. Багато хто з молоді таким оригінальним способом вітає один одного.

Особливістю HAPPY RADIO є і те, що тут можуть транслювати навіть ваші музичні твори. Для цього необхідно записати композицію і надіслати її на сайт. Якщо якість її буде відповідати вимогам, ви можете в прямому ефірі оцінити, наскільки вам та іншим людям подобається ваша творчість. Отже, у всьому, що випускає Happy Radio, є дух сучасності та оригінальності.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо HAPPY RADIO?

Яка пісня грала?