Радіо „Радіо Вежа” 107 FM слухати онлайн

Радіо Радіо Вежа - Івано-Франківськ
Радіо онлайн Радіо Вежа слухати

Радіо Вежа

Місто UA
Івано-Франківськ 107 FM
Радіо Вежа
51
Популярна
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Прямий ефір фм радіостанції

Можна виділятись серед близьких чи незнайомців по-різному. Наприклад, чудернацькою зачіскою, незвичним стилем одягу, а можна просто…слухати Радіо Вежа. Яке, до речі, і має гасло «Відрізняйся!»

Слухати радіо онлайн Радіо Вежа

Цього року радіокомпанія святкує своє повноліття. До нього вона підготувалась завчасно, розширивши і без того не малий список програм. А їх у Радіо Вежа – на кожен смак, навіть найвибагливішого, слухача.

Колектив радіо надав унікальну можливість слухачам самим задавати тему для розмов та обговорень. А у них фантазія-ого-ого! І так аж дві години радіоефіру: розмови з музикантами телефоном, цікаві конкурси та приємні сюрпризи. А ще-можливість передати вітання чи поздоровлення найдорожчим людям, залишивши побажання в чаті.
Бажаєте дізнатися, як живуть та чим дихають відомі музиканти, співаки, актори, літератори, тобто ті, хто кожного дня викладається на повну, аби досягти в своїй галузі вершин? Кожного дня, 25 хвилин ефіру часу для вас.

Такі відомі 90-ті…Про людей та життя тих років – в ефірі радіо Вежа.
Чи полюбляєте ви посиденьки з кавою на веранді? Ведучі однойменної передачі, та їх гості, – так. В невимушеній, дружній атмосфері вони, будь-то відомі на всю країну, чи, навіть, за її межами, кулінари, чи то телеведучі, вчені, спортсмени, чи юристи. Вони розкриють вам свої секрети, поділяться найпотаємнішими мріями та найцікавішими, грандіозними планами.
Ще команда радіо запрошує до студії відомих вчених, політичних діячів, спеціалістів різних галузей, аби дізнатись про те, чим живе та дихає наша країна і що на нас чекає в майбутньому.

Любителів музики у виконанні молодих франківських музикантів, запрошує до приймачів передача, в якій слухачі зможуть взяти участь у голосуванні за улюблений гурт, чи композицію.

Як би ви не відносились до питання існування релігії-прослухати цитати з книги відомого митрополита не буде, мабуть, зайвим нікому. Адже не можуть зашкодити жодній людині чисті помисли та відкрите серце. Прислухайся до своєї душі. З тобою Радіо Вежа.

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна