Радіо слухати онлайн „Вежа“ слухати онлайн

Радіо Вежа . Слухати онлайн безкоштовно Вежа

Можна виділятись серед близьких чи незнайомців по-різному. Наприклад, чудернацькою зачіскою, незвичним стилем одягу, а можна просто…слухати Радіо Вежа. Яке, до речі, і має гасло «Відрізняйся!»

Слухати радіо онлайн Радіо Вежа

Цього року радіокомпанія святкує своє повноліття. До нього вона підготувалась завчасно, розширивши і без того не малий список програм. А їх у Радіо Вежа – на кожен смак, навіть найвибагливішого, слухача.

Колектив радіо надав унікальну можливість слухачам самим задавати тему для розмов та обговорень. А у них фантазія-ого-ого! І так аж дві години радіоефіру: розмови з музикантами телефоном, цікаві конкурси та приємні сюрпризи. А ще-можливість передати вітання чи поздоровлення найдорожчим людям, залишивши побажання в чаті.
Бажаєте дізнатися, як живуть та чим дихають відомі музиканти, співаки, актори, літератори, тобто ті, хто кожного дня викладається на повну, аби досягти в своїй галузі вершин? Кожного дня, 25 хвилин ефіру часу для вас.

Такі відомі 90-ті…Про людей та життя тих років – в ефірі радіо Вежа.
Чи полюбляєте ви посиденьки з кавою на веранді? Ведучі однойменної передачі, та їх гості, – так. В невимушеній, дружній атмосфері вони, будь-то відомі на всю країну, чи, навіть, за її межами, кулінари, чи то телеведучі, вчені, спортсмени, чи юристи. Вони розкриють вам свої секрети, поділяться найпотаємнішими мріями та найцікавішими, грандіозними планами.
Ще команда радіо запрошує до студії відомих вчених, політичних діячів, спеціалістів різних галузей, аби дізнатись про те, чим живе та дихає наша країна і що на нас чекає в майбутньому.

Любителів музики у виконанні молодих франківських музикантів, запрошує до приймачів передача, в якій слухачі зможуть взяти участь у голосуванні за улюблений гурт, чи композицію.

Як би ви не відносились до питання існування релігії-прослухати цитати з книги відомого митрополита не буде, мабуть, зайвим нікому. Адже не можуть зашкодити жодній людині чисті помисли та відкрите серце. Прислухайся до своєї душі. З тобою Радіо Вежа.