Радіо слухати онлайн „UAFM“ слухати онлайн

Радіо UAFM . Слухати онлайн безкоштовно UAFM

UAFM – одне з найбільш популярних інтернет радіо. Медіагрупа створена в Україні в Києві. Її діяльність присвячена сучасній танцювальній, клубній та поп-музиці. На відміну від більшості радіостанцій, що працюють на хвилях FM, ця транслює виключно музику без будь-яких передач, в яких відбуваються діалоги та спілкування. Достатньо зайти на сайт радіостанції або налаштувати свій плеєр, і можна слухати сучасні хіти десятками композицій підряд.

Слухати радіо онлайн UAFM

Ведучі досить ретельно підбирають композиції. Тут не буде програватися застаріла музика, що нікого не цікавить. На цій радіостанції звучать тільки хіти та нові композиції. Слід зауважити, що хоча радіостанція є українською, звучить тут здебільшого зарубіжна музика. Звісно, нашу творчість так само можна почути, проте тут її значно менше.

Радіостанція UAFM орієнтована на українського слухача, якого цікавлять різні напрямки сучасної музики. Тут звучать хіти 90-х років, сучасні хіти відомих виконавців, а також музика, яку написали молоді композитори, що хочуть отримати відгук від слухача та продовжувати свою творчість більш відомими. UAFM націлена на кожного українця. Радіостанція бажає, щоби її слухали усі, тому тут кожен знайте те, що йому до вподоби. Ведучі радіо вважають, що їхня основна мета – за допомогою музики підняти настрій по максимуму для кожного українця. І їм це дійсно вдається.

Радіостанція UAFM – це дійсно найбільш масштабний інтернет радіопроект. Команда працює для того, аби якомога більша кількість слухачів послухали новинки світової музичної індустрії. Так, тут не завжди можна почути те, що вам подобається, адже транслюються музичні твори різних напрямків. Проте кожен слухач може знайти те, що йому подобається. Тим більше, що на сайті можна відслідкувати послідовність творів, які будуть звучати.

Радіостанція повідомляє про 10 треків, що вже прозвучали, тому можна зрозуміти напрямок і стиль, що був обраний на конкретну годину.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо UAFM?

Яка пісня грала?