Радіо слухати онлайн „Житомирська хвиля“ слухати онлайн

Радіо Житомирська хвиля . Слухати онлайн безкоштовно Житомирська хвиля

95% розважальних програм власного виробництва – погодьтесь, що це не аби що. Мова йде про Житомирську державну, інформаційно – розважальну радіостанцію.

Слухати радіо онлайн Житомирська хвиля

«Житомирська хвиля» нещодавно відсвяткувала ювілей-двадцятиріччя з дня початку роботи. А це не так вже і мало. Багатогранна, вміло створена руками справжніх інтелектуалів радіостанція, радує слухачів різноманітними передачами.

Випуски найсвіжіших новин регіону, події, що стались в Україні та далеко за її межами, будь-то політика, чи економіка, нові винаходи та відкриття в галузі науки і техніки, питання, що турбують суспільство,- все це на радіо «Житомирська хвиля».

Розповіді про здоровий спосіб життя, правильне харчування, хвороби та поради щодо того, як їх уникнути, мабуть, цікаві кожному. Передачі такого змісту також для вас на радіо.
Як відомо, кожен день в історії знаменний якоюсь подією, чи то релігійною, чи історичною, не важливо. Головне, щоб ми знали це та поважали. Колектив радіостанції потурбувався про нас, вписавши в календар цікаві дати та імена.

Ми часто звертаємось до музики. Підсвідомо, навіть, не помічаємо, як довго крутиться в голові пісня з колись переглянутого кінофільму, як часто вона лікує нам душу… Що то за музика, що надихнуло автора на створення цього музичного шедевру? Ведуча передачі з однойменною назвою допоможе нам в цьому розібратись.

Справжні українські господині будуть в захваті від передачі, присвяченій кулінарним традиціям, адже вона об’єднала в собі не лише найкращі рецепти бабусиних пирогів, а й дух століть, через які пронеслись найщиріші українські пісні та родинні цінності.
Для тих, хто лише мріє про домашнє тепло в колі родини, на радіо існує передача, покликана допомогти знайти свою половинку.

Для більш практичних слухачів -в ефірі поради та рубрика оголошень.
На дітлахів чекають улюблені казочки. Тож, долучаємось до найцікавіших радіопередач, слухаймо улюблене радіо «Житомирська хвиля».