Радіо слухати онлайн „Рекорд ФМ“ слухати онлайн

Радіо Рекорд ФМ . Слухати онлайн безкоштовно Рекорд ФМ

Якщо ранок розпочинається з чашки міцного, чорного чаю та Радіо Рекорд FM, сміливо можна вважати, що день буде вдалим. Адже, неймовірно позитивні ведучі не дозволять вам сумувати з самого ранку й до пізньої ночі.

Слухати радіо онлайн Рекорд ФМ

Розпочинається кожен ранок на каналі веселою, розважальною передачею BLA-BLA-РАНОК. Фантазії ведучих не має меж. Вони так вдало організували роботу, що на протязі кількох ранкових годин ви не зможете нудьгувати. Тут вам і жарти, і цікавинки, і приємні новинки для справжніх меломанів та людей, які не уявляють життя без музики. А, найерудованіші та найобізнаніші в різних галузях, слухачі зможуть ще й виграти корисні призи, беручи участь в конкурсах та вікторинах.

Персональний гороскоп стане вам в нагоді, якщо маєте якісь важливі плани на день.
Новини – супутник, мабуть, будь-якої радіостанції. Адже, залишатись в курсі найважливіших подій, тримати, як-то кажуть, завжди руку на пульсі – моральний обов’язок кожного, громадянина, що себе поважає.

Для загального розвитку не зайвим буде слухати передачі про цікаві події в світі, що відбулися в області культури, науки та техніки.
Якщо ви полюбляєте жваві ігри, є прихильником фізичних вправ та навантажень, сидіння в кріслі перед телевізором залюбки проміняєте на біг в будь-яку погоду,- то запрошуємо вас прослухати спортивні новини.

Злети і падіння наших спортсменів, нагороди та дискваліфікація, поради, щодо грамотного підходу у виборі виду спорту для заняття ним, саме для вас.Про правильний підхід до навантажень на ваш організм, все це – на Радіо Рекорд FM.

І, звичайно ж,- музика! Приємним є той факт, що радіостанція поставила собі за мету підтримувати саме українських виконавців, розповідаючи в ефірі про їх творчий шлях, нові досягнення. Цим самим команда радіостації впливає на виховання патріотичного духу в молоді.

Задля багатостороннього розвитку слухачі в ефірі радіо лунають і композиції закордонних музикантів. Все це на Радіо Рекорд FM. Радіо – для найкращих слухачів!