Радіо слухати онлайн „УХ“ слухати онлайн

Радіо УХ . Слухати онлайн безкоштовно УХ

Мабуть, не знайдете жодної радіостанції, в ефірі якої звучало б стільки справжньої української музики. Та це ще не все. На радіо лунає не просто українська музика, а специфічна музика Галичини.

Слухати радіо онлайн Радіо УХ

Ух – ти, – скажете ви. Отож, насолоджуйтесь, будь ласка, слухаючи справжній український продукт з чудернацькою назвою – «Радіо УХ».
Цікаві радіопередачі розважального змісту впродовж дня, безліч українських музичних новинок в ефірі радіоканалу,- все це призвело до заохочення молодих людей слухати цей радіоканал. Цільовою аудиторією його є слухачі , яким трохи за двадцять і до…
Та, мабуть, величезне різноманіття радіопередач не залишить байдужим нікого.
В ефірі «Радіо УХ», окрім музики, звучать ще розважально – пізнавальні передачі, а вони, напевне, не зможуть залишити байдужими слухачів будь – якого віку.
А ще, завдяки радіо, ви можете передати музичну листівку своїм коханим, друзям чи знайомим. Можна лише уявити, як приємно вони будуть враженні, знаючи, що їх люблять, думають про них, та ще й знають про музичні смаки.
Як ви відноситесь до гумору? Сподіваємось, що адекватно. Тоді, запрошуємо вас до ефіру, коли на радіо лунатимуть колоритні галицькі анекдоти, прослухавши які, ви вже не зможете відірватись від приймачів.
Окрім музично – розважальних передач, на радіо вас чекають блоки новин які, до речі, транслюються щогодини, аби ніхто із слухачів не пропустив, раптом, якусь надважливу суспільно – політичну новину. Так як радіостанція має статус єдиної регіональної в області – висвітленню місцевих новин та подій приділяється багато уваги. І, звичайно ж, слухачі мають змогу дізнатись найсвіжіші новини, як України, так і зарубіжжя.
Кожного тижня в прямому ефірі «Радіо Ух» виходить передача за участю мера. Тож, якщо маєте до нього якісь питання,- занотуйте їх, та мерщій до приймачів.
Бачите, до чого призводить злагоджена робота колективу професіоналів? Радіоканал має своє коло поціновувачів і велике різноманіття передач.

Тож, приєднуйтесь до нас, слухайте справжню українську музику разом з «Радіо Ух».