Радіо „Град ФМ” 87.5 FM слухати онлайн

Радіо Град ФМ - Одеса
Радіо онлайн Град ФМ слухати

Град ФМ

Місто UA
Одеса 87.5 FM
Град ФМ
51
Популярна
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Прямий ефір фм радіостанції

Град ФМ – це одна з найпопулярніших одеських радіостанцій, яка розширює свої межі і стає все більш і більш популярною серед всіх українців. Основний формат та спрямованість даного радіо направлений на поп музику, що користується високою популярністю.

Слухати радіо онлайн Град ФМ

Оскільки музика – це один з найкращих засобів від негативних думок, а також чудовий спосіб, щоб відпочити та розслабитися, тоді ця радіостанція готова допомогти!

Драйвові хіти українських та зарубіжних виконавців додадуть енергії на весь день. Навіть, якщо слухач втомлений або йому просто нудно, тоді радіостанція наповнить настрій бадьорістю і не дозволить нудьгувати. Тут кожен може відпочити від напружених буднів під якісну музику. І де б слухач не був: вдома чи на вулиці, в машині чи автобусі, на нього завжди чекають лише найкращі хіти, що принесуть надзвичайне естетичне задоволення.

Також Град ФМ пропонує своїм відвідувачам найсвіжіші новини, що трапилися в сонячній Одесі. Кожен одесит має чудову можливість першим дізнаватися про події у своєму місті, та ділитися потім своїми думками з друзями та близькими. Отже, це місце, де кожен слухач може прослухати найновіші новини та завжди бути обізнаним про те, що відбувається у його рідній Одесі.

Звичайно ж, головна спрямованість цієї радіостанції – це саме якісна музика, що допоможе створити позитивний емоційний фон та подарує чудову атмосферу, що триматиме настрій гостей радіостанції на висоті, а комусь навіть допоможе знайти своє натхнення у цьому багатогранному світі музики.

Град ФМ завжди залишається вірним своїм постійним слухачам, до яких тут відносяться з душевною теплотою та привітністю. Можна сказати, що головною своєю задачею продюсери радіостанції вважають не тільки принесення позитивних емоцій, наповнення дня гостя радіостанції лише найкращими емоціями та враженнями, але також і бажання тримати своїх слухачів в курсі подій в Одесі, розповідаючи лише правдиву та найсвіжішу інформацію про події в цьому місті.

Тому, для кожного, хто прагне одночасно і відпочити, і насолодитися музикою, а також бути в курсі одеських новин, не варто зволікати: час вмикати потрібну чистоту і слухати цю чудову радіостанцію!

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна