Радіо слухати онлайн „з криївки“ слухати онлайн

Радіо онлайн з криївки
Радіо онлайн Радіо з криївки слухати

з криївки

Радіо з криївки . Слухати онлайн безкоштовно з криївки

Хто в дитинстві не мріяв про щось заборонене: будь – то, лихе й небезпечне, чи то сумнівне і невідоме? Кому з вас не хотілось виглянути в шпаринку туди, де ховається ще такий новий та незвіданий світ дорослого життя?
Підрісши та набравшись вже деякого «досвіду» від трішки старших друзів, ви дізнались, що під забороною може бути ще й …музика. Дивно, але це так.

Слухати радіо онлайн Радіо з криївки

Тож, шановні бешкетники, і не лише в дитинстві, а й зараз,в глибині душі, приховуючі свій бунтарський настрій, запрошуємо вас попхати всі перешкоди та заборони, що трапились у на шляху, і на всю шалену гучність ввімкнувши радіо «Криївка», відірватись по повній! В ефірі – мегадоросле інтернет – радіо, яке створене саме для вас.
«Радіо з Криївки» – це нова радіостанція, яка чекає на сильних та незалежних, далеких від політиків та маючих власну індивідуальність, прихильників.
В ефірі радіо лунають нетипові, так би мовити, пісні, які не завжди зрозумілі пересічному слухачеві. Але ж, кожна людина, кожна особистість повинна мати право вибору, будь – то література, кіно, чи музика.
Інтернет – радіо має суттєву перевагу над звичним радіо, адже воно має можливість ставити в ефірі ту музику, яка цікава слухачам. На даному радіо – це панк – рок.
В радіоефірі можна почути заборонені пісні сучасних українських гуртів, анекдоти, – все, що переплітається з музикою андеґраунду. Яку ще в простонародді називають «музикою підземелля». Ця музика є викликом поширеним жанрам, її не кожен зможе сприйняти і зрозуміти, інколи, в піснях зустрічається ненормативна лексика, але коло своїх шанувальників вона має. Саме для них і створене радіо.
В Україні існують гурти, що працюють в даному напрямку, та виходити до широкого загалу вони не хочуть. Інтернет – радіо має за мету витягнути їх зі своїх схованок,згуртуватись та працювати на одній хвилі, та в одому напрямку.

Тож, сильні та незалежні, бешкетники та вільнодумці, приєднуйтесь до «Радіо з Криївки», не бійтесь своїх емоцій, штурмуйте життя та беріть з нього по – повній!

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо з криївки?

Яка пісня грала?