Радіо слухати онлайн „ВГОЛОС FM“ слухати онлайн

Радіо онлайн ВГОЛОС FM
Радіо Вголос FM (Львів)

ВГОЛОС FM

Радіо ВГОЛОС FM . Слухати онлайн безкоштовно ВГОЛОС FM

Радіо «ВГОЛОС – FM» – сучасна інформаційно-розважальна хвиля, яка транслюється у цифровому форматі. Варто зазначити, що на території України всього три радіостанції транслюються в цьому прогресивному форматі. Високу якість звучання забезпечує використання сучасної системи AXIA, розробленої в США.

Слухати радіо онлайн ВГОЛОС – FM

Музична база хвилі повністю відповідає її концепції – слухачі насолоджуються найкращими поп- хітами, які займаються найвищі щаблі в світових чартах, починаючи від 90-хх і до сьогодні. Також, при формуванні музичної бази враховуються побажання слухачів хвилі.

Особливість радіо «ВГОЛОС – FM» – на цій хвилі повністю відсутня російська музика. Основна перевага надана якісній сучасній українській музиці, яка органічно доповнена найкращими європейськими хітами. На цю хвилю з задоволенням переключаються слухачі, які слідкують за появою нових вітчизняних та світових хітів і мають бажання тримати руку на «музичному пульсі» планети.

Окрім музики, в ефірі можна почути найактуальніші новини – інформаційні блоки “Наголос” звучать щогодини. П’ять разів на добу слухачі мають змогу дізнатися найгарячіші спортивні новини в рамках щоденної передачі “Генде Гох”. Є постійні ранкові, обідні та вечірні шоу, темами яких можуть стати як визначні події в країні та світі, так зіркові особистості.

Команда радіо «ВГОЛОС – FM» завжди настроєна на спілкування зі своїми слухачами – це відчувається не тільки в формуванні музичних блоків, але й виборі тем для щоденних шоу. Такий підхід дає змогу зробити радіо універсальним – вік, статус і музичні захоплення постійних слухачів радіо дуже відрізняються. І, при цьому, всім дуже комфортно бути налаштованими на одну хвилю.
Головна ціль проекту – якісна трансляція дуже якісної музики. Це дійсно сучасне українське радіо, налаштоване на інтереси своїх слухачів.