Радіо „ВГОЛОС – FM” 107.2 FM слухати онлайн

Радіо онлайн ВГОЛОС – FM слухати
Радіо онлайн ВГОЛОС – FM слухати

ВГОЛОС – FM

Місто UA
Львів 107.2 FM
ВГОЛОС – FM
51
Популярна, Рок
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Прямий ефір фм радіостанції

Радіо «ВГОЛОС – FM» – сучасна інформаційно-розважальна хвиля, яка транслюється у цифровому форматі. Варто зазначити, що на території України всього три радіостанції транслюються в цьому прогресивному форматі. Високу якість звучання забезпечує використання сучасної системи AXIA, розробленої в США.

Слухати радіо онлайн ВГОЛОС – FM

Музична база хвилі повністю відповідає її концепції – слухачі насолоджуються найкращими рок і поп- хітами, які займаються найвищі щаблі в світових чартах, починаючи від 90-хх і до сьогодні. Також, при формуванні музичної бази враховуються побажання слухачів хвилі.

Особливість радіо «ВГОЛОС – FM» – на цій хвилі повністю відсутня російська музика. Основна перевага надана якісній сучасній українській музиці, яка органічно доповнена найкращими європейськими хітами. На цю хвилю з задоволенням переключаються слухачі, які слідкують за появою нових вітчизняних та світових хітів і мають бажання тримати руку на «музичному пульсі» планети.

Окрім музики, в ефірі можна почути найактуальніші новини – інформаційні блоки “Наголос” звучать щогодини. П’ять разів на добу слухачі мають змогу дізнатися найгарячіші спортивні новини в рамках щоденної передачі “Генде Гох”. Є постійні ранкові, обідні та вечірні шоу, темами яких можуть стати як визначні події в країні та світі, так зіркові особистості.

Команда радіо «ВГОЛОС – FM» завжди настроєна на спілкування зі своїми слухачами – це відчувається не тільки в формуванні музичних блоків, але й виборі тем для щоденних шоу. Такий підхід дає змогу зробити радіо універсальним – вік, статус і музичні захоплення постійних слухачів радіо дуже відрізняються. І, при цьому, всім дуже комфортно бути налаштованими на одну хвилю.
Головна ціль проекту – якісна трансляція дуже якісної музики. Це дійсно сучасне українське радіо, налаштоване на інтереси своїх слухачів.

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна