Радіо слухати онлайн „РокРадіо UA“ слухати онлайн

Радіо РокРадіо UA - Київ
РокРадіо UA слухати онлайн

РокРадіо UA

63 4.9206349206349

Схожі радіостанції

Radio ROKS Рок-балади
Radio ROKS Hard n Heavy
Radio ROKS New Rock
Radio ROKS Український Рок

Радіо РокРадіо UA . Слухати онлайн безкоштовно РокРадіо UA

Слухаючи музику, яка лунає на РокРадіо UA невільно починаєш пишатися вітчизняними рок – музикантами. Цей жанр неймовірно важкий, не кожен здатен зрозуміти цю музику, а тим більше бути фанатом. Але прихильників радіостанції дуже багато.

Слухати радіо онлайн РокРадіо UA

“Рок-вічний” – так говорять діджеі і вони мають рацію, бо цю музику слухають підлітки та грають під гітару дорослі чоловіки. Слухати українські гурти вдвічі приємніше, бо неймовірне поєднання солов’їної мови та важкого металу викликає почуття, яке не можливо передати словами.
Онлайн радіо дає змогу заявити про себе молодим виконавцям. У прямому ефірі можна почути “живі” концерти. Пізнати цікаві музичні новини.
А під час розважальної програми, приємно поспілкуватись с однодумцями. Зараз рок не є таким популярним жанром, але існують гурти, які залишаються вірними своїм принципам та смаку. Тому прихильники РокРадіо слухають його з великим задоволенням. Коли з радіохвиль лунають звуки електрогітари, то на душі одразу відчувається драйв.
РокРадіо UA допомагає новим виконавцям знайти себе, реалізувати свій потенціал. Відомо, що тексти рокових пісень іноді дуже агресивні, але одразу за такою піснею йде приємна рок-балада. В музиці, яка грає на радіо можна почути антипатію до політичної ситуації, різноманітні соціальні протести або палкі признання у коханні.

Протягом доби на радіо лунають лише українські рок – виконавці, а тексти пісень написані тільки українською мовою. РокРадіо не хочеться вимикати, бо кожна пісня так близька за духом кожному українцю, а неймовірні голоси виконавців хочеться постійно слухати. А коли слухаєш вірші відомих письменників у виконанні рокерів отримуєш нереальні емоції.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо РокРадіо UA?

Яка пісня грала?