Радіо слухати онлайн „Європейська станція“ слухати онлайн

Радіо онлайн Європейська станція
слухати онлайн Європейська станція

Європейська станція

Радіо Європейська станція . Слухати онлайн безкоштовно Європейська станція

Європейська станція транслюється на частоті 100. З’явилась після переоформлення ліцензії Позитивного Гала Радіо. Власником станції є компанія із Нідерландів, котра працює на території всього Європейського Союзу.

Слухати онлайн радіо Європейська станція

Європейська станція повністю відмовилася від російських пісень та виконавців. Тут ніколи не звучить російський шансон, низькопробна московська попса.

Власником компанії планується запустити мовлення Європейської станції на тимчасово окупованій території і в зоні проведення АТО. Для військових та місцевого населення вона стане чи не єдиним відголосом того, що стало рідним, близьким та зрозумілим – мови, культури, традицій. Чисельність прихильників радіохвилі невпинно росте і вона в числі улюблених значної частини україномовного населення. Завдяки можливостям інтернету хвиля доступна в будь-якій частині світу, де є її прихильники.

Слухачі можуть взяти участь в різноманітних конкурсах, а слухаючи випуски новин будуть в курсі останніх подій з життя рідної держави та світу. Життя «зірок» шоу-бізнесу та найяскравіші композиції від виконавців різного калібру, добірні пісні на сходинках хіт-парадів – це те, без чого не уявляє свого життя жоден меломан. В ефірі переважають сучасні музичні стилі, серед яких є рок, поп-рок, RNB та ін.

Європейська станція – це позитивний заряд на весь день, адже порція веселого гумору та дотепів заряджає гарними емоціями кожного. З ранку до вечору невтомні ведучі готові розважати та веселити кожного, хто на своєму приймачеві обирає частоту 100. Мовлення не припиняється, а коротка реклама пробіжить непомітно.

Ранкові, денні та вечірні шоу – це джерело позитиву та корисної інформації, а також чудова можливість долучитися до культури рідного народу. Слухати його можуть всі бажаючі і в будь-який час доби. Українцям – українське, а значить – найкраще!