Радіо „Європейська станція” 100 FM слухати онлайн

слухати онлайн Європейська станція

Європейська станція

Місто UA
Київ 100 FM
Європейська станція
51
Популярна, R & B
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Прямий ефір фм радіостанції

Європейська станція транслюється на частоті 100. З’явилась після переоформлення ліцензії Позитивного Гала Радіо. Власником станції є компанія із Нідерландів, котра працює на території всього Європейського Союзу.

Слухати онлайн радіо Європейська станція

Європейська станція повністю відмовилася від російських пісень та виконавців. Тут ніколи не звучить російський шансон, низькопробна московська попса.

Власником компанії планується запустити мовлення Європейської станції на тимчасово окупованій території і в зоні проведення АТО. Для військових та місцевого населення вона стане чи не єдиним відголосом того, що стало рідним, близьким та зрозумілим – мови, культури, традицій. Чисельність прихильників радіохвилі невпинно росте і вона в числі улюблених значної частини україномовного населення. Завдяки можливостям інтернету хвиля доступна в будь-якій частині світу, де є її прихильники.

Слухачі можуть взяти участь в різноманітних конкурсах, а слухаючи випуски новин будуть в курсі останніх подій з життя рідної держави та світу. Життя «зірок» шоу-бізнесу та найяскравіші композиції від виконавців різного калібру, добірні пісні на сходинках хіт-парадів – це те, без чого не уявляє свого життя жоден меломан. В ефірі переважають сучасні музичні стилі, серед яких є рок, поп-рок, RNB та ін.

Європейська станція – це позитивний заряд на весь день, адже порція веселого гумору та дотепів заряджає гарними емоціями кожного. З ранку до вечору невтомні ведучі готові розважати та веселити кожного, хто на своєму приймачеві обирає частоту 100. Мовлення не припиняється, а коротка реклама пробіжить непомітно.

Ранкові, денні та вечірні шоу – це джерело позитиву та корисної інформації, а також чудова можливість долучитися до культури рідного народу. Слухати його можуть всі бажаючі і в будь-який час доби. Українцям – українське, а значить – найкраще!

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна