Радіо слухати онлайн „Radio Metal“ слухати онлайн

Радіо онлайн Radio Metal
Радіо онлайн Radio Metal слухати

Radio Metal

Радіо Radio Metal . Слухати онлайн безкоштовно Radio Metal

На кожному кроці в наш час можна почути музику найрізноманітніших жанрів та стилів, у виконанні, як українських, так і закордонних співаків і музикантів. Консерватори уподобали для себе певний жанр, та не зраджують йому протягом довгого часу, ті ж, хто любить все нове і безупинне – відкривають щоразу для себе інший жанр. Та не досить часто шанувальники важкої музики можуть знайти для себе цікаве. Тож, саме для них, для любителів не солодкої та легкої, а, дійсно, важкої музики, в ефірі – неперевершене «Radio Metal».

Слухати радіо онлайн Radio Metal

Така музика не звучить в транспорті. В офісі, чи в кафе її, також, навряд чи можна буде почути. Вона не подобається багатьом, чи то, можливо, її не розуміє більшість. Але ця музика є. Сильні, вольові та незалежні, а ще – сучасні та страшенно закохані у важкий метал, слухачі, шаленітимуть, відкривши для себе «Radio Metalo».
Найкращі хіти екстремального метала і хардкор – панка, що об’єднались у металкор, будуть до смаку політично та соціально – вільним слухачам.
Музика, яка завоювала величезну популярність на південному – заході Америки, а саме звідти й походить більшість нині популярних гуртів, що грають музику в даному напрямку, мають можливість слухати сучасні українські шанувальники деткору. І все це – завдяки тому ж самому інтернет – радіо. Отже, прихильники музичної суміші, що поєднує в собі чередування гроулінга та скримінга – будь ласка, приєднуйтесь до слухачів інтернет – радіо.
Своє коло шанувальників, також, має і дисонансний та ритмічно важкий стиль металкора.
Вам подобається гра на семиструнній гітарі в пониженому строї, що створює більш важке звучання? Отримуєте задоволення від репа, скримінга і гроулінга? Тоді, зрозуміло, що ви є прихильником ню – метала, який поєднав в собі елементи хіп – хопа, альтернативного року, електронної і танцювальної музики, та ще багатьох музичних жанрів. Всім цим багате інтернет – радіо.

Тож, не зраджуйте своїм вподобанням, вмикайте на всю потужність цікаве, не схоже на більшість «Radio Metal» та, не стримуючи емоцій, шаленійте від сучасного металу.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Radio Metal?

Яка пісня грала?