Радіо слухати онлайн „Київ“ слухати онлайн

Радіо Радіо Київ . Слухати онлайн безкоштовно Радіо Київ

На частоті 98 в Україні звучить радіо Київ. Завдяки його ефірам кияни мають змогу дізнаватися новини з життя свого міста, слухати гарну музику, розважатися та веселитися з найкращими ведучими. Цілодобове висвітлення головних подій столиці та світу для всіх, хто обирає частоту 98. Цікава особливість – звучать обробки народних пісень.

Слухати онлайн Радіо Київ

Радіо Київ працює в інформаційно-музичному форматі. Головною особливістю інформаційного наповнення є подача новин столиці кожні 30 хвилин. Решта ефіру відведена під музику, 80% якої доводиться на вітчизняні композиції. Впродовж дня слухачам пропонується:

  • композиції українських виконавців 70-80-хх років;
    музика незалежної України;
  • сучасні твори естрадних виконавців;
  • народні пісні в оригінальній обробці;
  • світові хіти.

Попри трансляції музичних хітів та новин, на радіо Київ часто запрошуються гості – політики, артисти, культурні діячі. В інтерв’ю з відомими людьми піднімаються соціальні, культурні, політичні питання. Також в ефір запускаються соціальні ролики про правила поведінки в місті, збереження довкілля, організацію суботників. Окремою частиною радіомовлення є психологічні програми. Головною метою таких передач є психологічна рівновага, духовний розвиток та спокій аудиторії. Присутня також розважальна складова. Часто звучать цікаві передачі, які стосуються української літератури, кіно, мистецтва, кухні. Особливе місце відводиться колоритному українському гумору.
Періодично звучить реклама, проте вона не надокучлива, адже знайомить киян та гостей міста з корисною інформацією.

Радіо Київ – для киян і про киян, а також для всіх, хто закоханий в Україну. Самобутнє, колоритне радіо цікаве представникам різних вікових груп. Аудиторія – різноманітна і серед слухачів є жінки та чоловіки різного віку та соціального статусу. Радіо звучить на кухнях, в магазинах, офісах та лунає крізь прочинені вікна автівок.