Радіо „Голос Столицы” 106 FM слухати онлайн

Радіо Голос столицы - Київ
Радіо онлайн Голос столицы слухати

Голос Столицы

Місто UA
Київ 106 FM
Голос Столицы
52
Популярна, Розмовний
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Плейлист. Що сьогодні грало?

Прямий ефір фм радіостанції

Радіо «Голос столицы» – це унікальний проект на радіо просторі країни. Виключність цієї радіостанції заклечається в уміло поєднанні розважального контенту та найсвіжіших новин Києва та України. Слухачі цієї хвилі мають можливість першими дізнаватися найактуальнішу інформацію з перших вуст.

Слухати радіо онлайн «Голос Столицы»

Самі засновники проекту позиціонують його як хвилю для дорослих і працюючих людей, маючих потребу в інформації. Кожні 15 хвилин в ефірі звучать новини. Додатково є розділ «BREAKING NEWS» – коли час новин ще не настав, а з’явилася «гаряча» новина, якою необхідно поділитися зі слухачами.

Радіо «Голос столицы» має статус не тільки інформаційного, а й ділового. З такою ж періодичністю як новини, в ефірі озвучується інформація стосовно курсу валют, фінансові прогнози та інше. Крім того, гостями студії являються авторитетні фінансові спеціалісти, топ-менеджери провідних українських та європейських держав та економісти.

Багато уваги на цій хвилі приділяється політичній ситуації в Україні та світі. З метою вірної подачі інформації слухачеві до студії запрошуються кращі політологи, експерти та відомі політики. Кореспонденти радіо відслідковують всі події, що відбуваються саме в столиці і ведуть свої репортажі безпосередньо з їх епіцентру. На увагу заслуговує все, що може бути цікавим слухачам – запланований культурний захід, масштабна аварія чи інша гучна подія.

На цю хвилю варто переключатися водіям, які не бажають застрягнути в заторі – 4 рази на годину звучить інформація про ситуацію на дорогах, аварії, затори та можливі варіанти об’їзду складних відрізків.

«Голос столицы» – міжнародне радіо, яке має партнерів в багатьох країнах світу. Закордонні кореспонденти працюють більш ніж в 15 країнах і регулярно з’являються в ефірі для висвітлення головних подій.

Головна ціль проекту – змістовно, оперативно та цікаво проінформувати слухачів про всі події в столиці, країні та світі.

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна

Яка пісня грала?