Радіо слухати онлайн „UA: Українське радіо. Голос Києва“ слухати онлайн

Радіо онлайн UA Українське радіо. Голос Києва
UA: Українське радіо. Голос Києва

UA: Українське радіо. Голос Києва

Радіо UA: Українське радіо. Голос Києва . Слухати онлайн безкоштовно UA: Українське радіо. Голос Києва

UA: Українське радіо. Голос Києва – це унікальний проект на радіо просторі країни. Виключність цієї радіостанції заклечається в уміло поєднанні розважального контенту та найсвіжіших новин Києва та України. Слухачі цієї хвилі мають можливість першими дізнаватися найактуальнішу інформацію з перших вуст.

Слухати радіо онлайн UA: Українське радіо. Голос Києва

Самі засновники проекту позиціонують його як хвилю для дорослих і працюючих людей, маючих потребу в інформації. Кожні 15 хвилин в ефірі звучать новини. Додатково є розділ «BREAKING NEWS» – коли час новин ще не настав, а з’явилася «гаряча» новина, якою необхідно поділитися зі слухачами.

Радіо «UA: Українське радіо. Голос Києва» має статус не тільки інформаційного, а й ділового. З такою ж періодичністю як новини, в ефірі озвучується інформація стосовно курсу валют, фінансові прогнози та інше. Крім того, гостями студії являються авторитетні фінансові спеціалісти, топ-менеджери провідних українських та європейських держав та економісти.

Багато уваги на цій хвилі приділяється політичній ситуації в Україні та світі. З метою вірної подачі інформації слухачеві до студії запрошуються кращі політологи, експерти та відомі політики. Кореспонденти радіо відслідковують всі події, що відбуваються саме в столиці і ведуть свої репортажі безпосередньо з їх епіцентру. На увагу заслуговує все, що може бути цікавим слухачам – запланований культурний захід, масштабна аварія чи інша гучна подія.

На цю хвилю варто переключатися водіям, які не бажають застрягнути в заторі – 4 рази на годину звучить інформація про ситуацію на дорогах, аварії, затори та можливі варіанти об’їзду складних відрізків.

«UA: Українське радіо. Голос Києва» – міжнародне радіо, яке має партнерів в багатьох країнах світу. Закордонні кореспонденти працюють більш ніж в 15 країнах і регулярно з’являються в ефірі для висвітлення головних подій.

Головна ціль проекту – змістовно, оперативно та цікаво проінформувати слухачів про всі події в столиці, країні та світі.