Радіо слухати онлайн „Party Hit Radio“ слухати онлайн

Радіо Party Hit Radio . Слухати онлайн безкоштовно Party Hit Radio

Пам’ятаєте, коли ви в останнє були у відпустці й, засмагаючи на березі моря, чи, хоча б, дрімаючи з книгою в руках на зручному дивані, не думали ні про що, відгородившись подумки від нав’язливої, міської метушні? Не пам’ятаєте? Ото ж бо! А відпочинок нам необхідний, як ковток холодної мінералки спекотного літнього дня. Ну, що ж, не дуже переймайтесь, адже існує «Party Hit Radio», яке покликане вам допомогти розслабитись, забути про все на світі, та, вдихнувши коток свіжого повітря, насолодитись життям на повну!

Слухати радіо онлайн Party Hit Radio

Девізом цього інтернет – радіо є така приємна фраза: «Легка музика – для легкого відпочинку». І радіопередачі, що звучать на «Party Hit Radio» є підтвердженням цих слів.
Ефір радіо заполонили, в найкращому значенні цього слова, хіти невмирущих 80 – х та мега відомих 90 – х років. Їм присвячено цілі музичні блоки. О, слухачі, які виросли на цих хітах, назавжди залишились їх прихильниками. Чи не так? Саме для них в ефірі такі передачі, як “А-ЛЯ 80-е: DISCO”, «ЛИНИЯ 90-х», “ЛИНИЯ 90-х: EURODANCE”. В останній, до речі, можна слухати хіти, під які танцювала вся Європа.
Завдяки сучасним музичним обробкам, не менш популярні колись хіти 60 70 – х років слухають та знають і в наш час.

Ефір радіо розподілено на музичні блоки задля того, аби кожен знайшов щось для себе цікаве.
Окрім хітів 60 – 70 –х , 80 –х та 90 – х років, яким присвячено декілька передач, увагу слухачів може привернути музичний блок хітів, які вже можна назвати раритетними. Все це можна почути у передачі “RETRO BOX”.
“WEEKEND-ПАРАД ТОР-40” існує задля того, аби слухачі мали змогу обрати найкращу пісню шляхом голосування, піднявши її на вищий щабель хіт- параду.
Не лише музика та розваги лунають на каналі.
Для небайдужих слухачів в ефірі – соціальний проект, під назвою «Обратите внимание», який присвячено нагальним, життєвим проблемам.
Як бачите, слухаючи радіо, можна знайти для себе багато корисного і цікавого.

Тож, не забувайте про відпочинок, жадібно ковтайте невимушену легкість, яку дарує «Party Hit Radio». Радіо, що створене саме для вас!

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо Party Hit Radio?

Яка пісня грала?