Радіо „Радіо Сяйво” 106.8 FM слухати онлайн

Радіо Радіо Сяйво - Івано-Франківськ
Радіо онлайн Радіо Сяйво слухати

Радіо Сяйво

Місто UA
Івано-Франківськ 106.8 FM
Радіо Сяйво
51
Популярна
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Прямий ефір фм радіостанції

Радіо Сяйво. Сама назва радіокомпанії випромінює тепло, від якого стає на душі так приємно. Спокійна атмосфера, мелодійні голоси, що лунають виключно українською мовою, все це – Радіо Сяйво, яке дарує своїм слухачам приємні емоції вже на протязі 15 років.

Слухати радіо онлайн Радіо Сяйво

Кожного дня в ефірі радіо останні, актуальні новини політики, економіки, суспільного й культурного життя України та Заходу. Також огляд найсвіжіших головних новин регіону.
Про внесення змін до законодавства, що стосуються важливих питань для суспільства, роботу органів місцевого самоврядування та її результати – все це також в програмах радіо Сяйво.

До речі, в регіоні часто відбуваються виступи творчих, музичних колективів, різноманітні спортивні змагання та авто змагання. Про все це в ефірі радіо Сяйво. А також про досягнення талановитої молоді в освітянській галузі, про нелегкий шлях до висот місцевих спортсменів.
Справжні поціновувачі літератури та мистецтва не обійдуть стороною анонси культурно-мистецьких подій: літературних читань, конкурсів, презентацій, творчих виставок та багато іншого. Програма різноманітних, святкових та культурно-масових подій стане відомою мешканцям завдяки ведучим радіоканалу.

Ціла низка цікавих розважальних передач, таких як «SMC година», «Привіт на обід», «Пісня в подарунок» також в ефірі радіо. Завдяки останній радіопередачі, слухачі каналу мають змогу передати вітання зі знаменними датами своїм близьким, друзям, чи знайомим.

Чого ще не вистачає на радіоканалі сучасному слухачеві? Правильно, -безсумнівно, музики! Кожного дня, зранку до вечора, окрім новин, спорту, анонсів та культурно-мистецьких передач, лунає музика в стилі поп.

Сучасні українські та закордонні виконавці з улюбленими піснями слухачів, які так вдало відібрала команда радіостанції. Все це – Радіо Сяйво. Улюблене радіо слухачів.

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна