Радіо слухати онлайн „Сяйво“ слухати онлайн

Радіо Сяйво . Слухати онлайн безкоштовно Сяйво

Радіо Сяйво. Сама назва радіокомпанії випромінює тепло, від якого стає на душі так приємно. Спокійна атмосфера, мелодійні голоси, що лунають виключно українською мовою, все це – Радіо Сяйво, яке дарує своїм слухачам приємні емоції вже на протязі 15 років.

Слухати радіо онлайн Радіо Сяйво

Кожного дня в ефірі радіо останні, актуальні новини політики, економіки, суспільного й культурного життя України та Заходу. Також огляд найсвіжіших головних новин регіону.
Про внесення змін до законодавства, що стосуються важливих питань для суспільства, роботу органів місцевого самоврядування та її результати – все це також в програмах радіо Сяйво.

До речі, в регіоні часто відбуваються виступи творчих, музичних колективів, різноманітні спортивні змагання та авто змагання. Про все це в ефірі радіо Сяйво. А також про досягнення талановитої молоді в освітянській галузі, про нелегкий шлях до висот місцевих спортсменів.
Справжні поціновувачі літератури та мистецтва не обійдуть стороною анонси культурно-мистецьких подій: літературних читань, конкурсів, презентацій, творчих виставок та багато іншого. Програма різноманітних, святкових та культурно-масових подій стане відомою мешканцям завдяки ведучим радіоканалу.

Ціла низка цікавих розважальних передач, таких як «SMC година», «Привіт на обід», «Пісня в подарунок» також в ефірі радіо. Завдяки останній радіопередачі, слухачі каналу мають змогу передати вітання зі знаменними датами своїм близьким, друзям, чи знайомим.

Чого ще не вистачає на радіоканалі сучасному слухачеві? Правильно, -безсумнівно, музики! Кожного дня, зранку до вечора, окрім новин, спорту, анонсів та культурно-мистецьких передач, лунає музика в стилі поп.

Сучасні українські та закордонні виконавці з улюбленими піснями слухачів, які так вдало відібрала команда радіостанції. Все це – Радіо Сяйво. Улюблене радіо слухачів.