Радіо слухати онлайн „Power FM“ слухати онлайн

Радіо Power FM . Слухати онлайн безкоштовно Power FM

Пам’ятаєте, як, прокидаючись під звуки улюбленої композиції в ефірі найкращого радіо, мріяли його слухати зажди? Що трапилось? Начеб-то знайомі голоси доносяться до вас з радіоефіру, та, все ж таки, чогось не вистачає? Не хвилюйтесь, друзі, все просто, лише радіо змінило свою назву та трішечки – програмну концепцію. Віщуючи на хвилі 105.7, колишнє «Любимое радио» стало радіо «Power FM».

Слухати радіо онлайн Power FM

Запрошуються до радіоприймачів музичні гурмани, – в ефірі оновленої радіостанції тепер ще більше європейської музики, яка займатиме більшу половину радіоефіру. Тут ви зможете почути найновіші танцювальні хіти, поп музику, а любителі рок жанру мають змогу прослухати найвідоміші світові музичні шедеври у виконанні справжніх легенд року.

Ведучі радіоканалу не стоять осторонь інтересів слухачів одного з найпривабливіших та найпопулярніших радіо України, тому в ефірі лунають цікаві новини зі світу музики. А найкращі музиканти діляться найновішими своїми доробками – пісня та музичними композиціями. Хто ж відмовиться від такого?

З радіо Power FM не можливо нудьгувати. Воно створене саме для вас, найкращих радіослухачів. Одного разу прослухавши ефір – залишаєшся шанувальником радіоканалу назавжди. Де ще можна знайти таку шалену кількість позитиву, у вигляді драйвової музики, подвійної порції гумору, цікавими та кумедними історіями, які з величезною любов’ю підготували не менш дотепні та ерудовані радіо ведучі?!

Та не лише музика і розваги лунають в ефірі цього радіо. Головні події нашої країни та світу, новини політичного життя, економіки, суспільного життя України та країн, як ближнього, так і дальнього зарубіжжя, – все це по декілька разів на день в ефірі Power FM.

Що не кажіть, а якщо продукт зроблено на совість, особливо, український, то проміняти його на інший не захочеться ніколи.

То ж, не зраджуйте собі, живіть на повну, слухаючи разом з нами улюблене радіо «Power FM».