Радіо слухати онлайн „MiX FM“ слухати онлайн

Радіо MiX FM . Слухати онлайн безкоштовно MiX FM

MiX FM – популярна нова радіостанція, що випускає свої передачі в мережі інтернет. Діяльність цієї медіаспільноти присвячена клубній, танцювальній, та електронній музиці. Основний офіс базується в Києві, тому ведучі мають змогу запрошувати до себе найбільш популярних ді-джеїв, транслювати в ефір їх творчість, слідкувати за всіма сучасними тенденціями.

Слухати радіо онлайн MiX FM

Даний проект орієнтований виключно на молодь, яка цікавиться клубами, електронною музикою, слідкує за творчістю ді-джеїв. Тут ви не почуєте хіти поп- та рок-музики, якісь політичні чи культурні новини, роздуми, діалоги. Всі передачі в ефірі мають розважальну мету. Крім того, ведучі розповідають слухачам про останні новини в сфері клубної музики та знайомлять з новими виконавцями, які розвивають цей напрямок і роблять його біль популярним.

MiX FM виходить в ефір достатньо давно. Перша радіопередача була записана ще у далекому 2008 році, а через рік радіо працювало уже в постійному режимі. Зараз можна всі 24 години на добу слухати там клубну музику, зв’язуватися з ведучими, вести спілкування, обмінюватися думками в чатах і підтримувати розвиток електронної та танцювальної музики. В ефірі можна почути не тільки всесвітньо відомі треки англійською мовою, але й російські та українські твори. Організатори ефіру з радістю зустрічаються з молодими ді-джеями та композиторами, які вже чогось досягнули в цьому напрямку творчості, але є маловідомими. За допомогою MiX FM можна не тільки полюбити клубну музику, захопитися нею, відслідкувати всі сучасні тенденції, але й надихнутися на власну творчість.

Зараз радіо дуже різко змінюється. В Європі та Америці ці зміни відбулися давно. І там вже радіо – це не щось застаріле і незрозуміле, а новий розважальний проект, коли кожен може знайти ту станцію, де буде транслюватися виключно той контент, що необхідний йому. В Україні подібні радіостанції так само створюються, і MiX FM – одна з таких.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо MiX FM?

Яка пісня грала?