Радіо слухати онлайн „Країна ФM“ слухати онлайн

Радіо Країна ФM - Харьків
Радіо онлайн Країна ФM слухати

Країна ФM

Схожі радіостанції

Країна ФМ Дрімайко
Країна ФМ Ритмотека
Країна ФМ Новини
Країна ФМ Рок
Країна ФМ Лірика
Країна ФМ Країна Мрій

Радіо Країна ФM . Слухати онлайн безкоштовно Країна ФM

Ця радіостанція завоювала свою популярність ще більш, як двадцять років тому, а віднедавна, перейшовши на виключно український формат мовлення, заслужила ще більшої довіри слухачів. Мова йде про одну з популярних радіостанцій України – «Країна ФМ».

Минулого року радіостанція «Країна ФМ» перейшла на віщування своїх передач лише українською мовою. Керівництво радіоканалу поставило за мету підтримувати саме українську музику, як чистий та якісний продукт. І йому це вдалося. Всі передачі на радіо, починаючи новинами і закінчуючи розважальними передачами, транслюються лише українською мовою.
Ранковий ефір розпочинається випуском новин, який, до речі, повторюється щогодини для тих слухачів, хто не встиг вчасно ввімкнути радіо.
Прогноз погоди кожного дня в ефірі, адже слухачі повинні знати, чого очікувати, виходячи з дому.
Як часто в повсякденному житті ми спілкуємось з друзями, близькими , колегами? Постійно, кожного дня. А чи знаєте ви, як правильно сказати те, чи інше слово, яким саме слід замінити фразу, сказану на суржику, аби не виглядати недолуго в очах грамотної людини? Допомогти в цьому зможе радіопередача «Антисуржик», – і цікава, і корисна.
Подобається прораховувати наперед кожен хід, живите за принципом : «Копійка гривню береже»? Відчувається, що тут не обійшлось без передачі «Бізнес – середа», в якій щогодини фахівці в галузі економіки розповідають секрети та торкаються питання грошей.
Ну, що ж, з економікою розібрались, час і відпочити. Що для слухачів підготували ведучі радіо? Найкраща україномовна музика в хіт – параді та ще й різноманітних жанрів: поп, денс, рок і т.д. Також в ефірі цікаве шоу «Арт майданчик», та передача про творчість і життєві шляхи відомих виконавців, а ще, тільки – но уявіть…жива музика від гостей програми.
Для спортивних вболівальників – передача «Футбольна країна», а для діточок – вечірні казочки.

Передач, як бачите, на будь – який смак. Що обрати – вирішувати вам, та пам’ятайте, що на хвилі 107.4 для вас віщує одне з найкращих радіохвиль країни – радіо «Країна ФМ».