Радіо Країна ФM

Радіо Країна ФM - Харьків
Радіо онлайн Країна ФM слухати

Країна ФM

1 5
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Схожі радіостанції

Плейлист. Що сьогодні грало?

Радіо Країна ФM . Слухати онлайн безкоштовно Країна ФM

Ця радіостанція завоювала свою популярність ще більш, як двадцять років тому, а віднедавна, перейшовши на виключно український формат мовлення, заслужила ще більшої довіри слухачів. Мова йде про одну з популярних радіостанцій України – «Країна ФМ».

Минулого року радіостанція «Країна ФМ» перейшла на віщування своїх передач лише українською мовою. Керівництво радіоканалу поставило за мету підтримувати саме українську музику, як чистий та якісний продукт. І йому це вдалося. Всі передачі на радіо, починаючи новинами і закінчуючи розважальними передачами, транслюються лише українською мовою.
Ранковий ефір розпочинається випуском новин, який, до речі, повторюється щогодини для тих слухачів, хто не встиг вчасно ввімкнути радіо.
Прогноз погоди кожного дня в ефірі, адже слухачі повинні знати, чого очікувати, виходячи з дому.
Як часто в повсякденному житті ми спілкуємось з друзями, близькими , колегами? Постійно, кожного дня. А чи знаєте ви, як правильно сказати те, чи інше слово, яким саме слід замінити фразу, сказану на суржику, аби не виглядати недолуго в очах грамотної людини? Допомогти в цьому зможе радіопередача «Антисуржик», – і цікава, і корисна.
Подобається прораховувати наперед кожен хід, живите за принципом : «Копійка гривню береже»? Відчувається, що тут не обійшлось без передачі «Бізнес – середа», в якій щогодини фахівці в галузі економіки розповідають секрети та торкаються питання грошей.
Ну, що ж, з економікою розібрались, час і відпочити. Що для слухачів підготували ведучі радіо? Найкраща україномовна музика в хіт – параді та ще й різноманітних жанрів: поп, денс, рок і т.д. Також в ефірі цікаве шоу «Арт майданчик», та передача про творчість і життєві шляхи відомих виконавців, а ще, тільки – но уявіть…жива музика від гостей програми.
Для спортивних вболівальників – передача «Футбольна країна», а для діточок – вечірні казочки.

Передач, як бачите, на будь – який смак. Що обрати – вирішувати вам, та пам’ятайте, що на хвилі 107.4 для вас віщує одне з найкращих радіохвиль країни – радіо «Країна ФМ».

Яка пісня грала?