Радіо слухати онлайн „YogaRadio“ слухати онлайн

Радіо YogaRadio . Слухати онлайн безкоштовно YogaRadio

У бурхливому потоці сьогодення дуже важливо піклуватися не тільки про фізичне здоров’я, а й про духовне. З кожним днем кількість прибічників ведичної культури постійно зростає.
YogaRadio – не є винятком. З радіохвиль лунає благодатна музика під яку так приємно медитувати, зосередитись на головному та відволіктись від буденності.

Слухати радіо онлайн YogaRadio

Це не просто радіо, яке можна ввімкнути й робити свої справи. Це радіо, яке навчає філософії пізнання себе. Адже йога може змінити наше життя, позбавити від страждань і прийти до гармонії із собою, своїм тілом та духом. Коли чуєш звуки мантр, то на душі з’являється спокій. Навіть, коли людина не знається на веді, а просто слухає цю дивну музику, вона відчуває енергію природи. Складається враження, що знаходишся серед могутніх лісів, або безкрайнього поля, або спокійного озера. І ті речі, які вважалися дуже важливими у буденному житті, вже не мають таку вагу. Музика мантр здатна вилікувати душу і це просто неймовірно, що вона лунає на радіостанції. Одразу змінюються думки. Починаєш замислюватись про важливе та духовне.
Лекції, які лунають на YogaRadio навчають, як бути щасливою безтурботною людиною. Закликають відмовитись від неважливих матеріальних благ, а поєднатися з природою, озирнутись навкруги та побачити, який чудовий світ. На радіо можна почути корисні поради, як стати невід’ємною частиною світу та відкрити свої чакри. Радіо є цікавим, як для новачків, так і для людей, які вже пізнали істину ведичної культури.
Слухати YogaRadio бажано людям, які страждають безсонням. Адже музика дозволяє розслабитись, відволіктись від проблем та зануритись у теплі обійми Морфея. Радіо не заспамлене оголошеннями, нав’язливою рекламою. Не несе політичних новин, які постійно лунають з інших радіостанцій. Коли його слухаєш, поринаєшся у світ любові та добра.

Формат радіостанції допомагає налагодити стосунки в родині, розібратися у психології чоловіка та жінки, висвітлює тему виховання дітей.

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо YogaRadio?

Яка пісня грала?