Радіо слухати онлайн „10“ слухати онлайн

Радіо 10 . Слухати онлайн безкоштовно 10

«Радіо 10» – сучасна регіональна хвиля для слухачів, яким не байдуже, чим живе місто Чернівці. На частоті 103.2 FM можна почути не тільки актуальну інформацію щодо подій в місті та регіоні, ситуації на дорогах, але насолодитися якісною сучасною музикою різних форматів та зарядитися позитивними емоціями.

Слухати радіо онлайн Радіо 10

Ведучі радіо намагаються відтворити у ефірі справжнє життя невеликого європейського міста, яке рухається до кращого життя. Налаштувавшись на цю хвилю, слухачі мають можливість першими дізнаватися про всі події та заходи які проходять або плануються у Чернівцях.
Налаштувавшись на рідну хвилю, чернівчани починають більше спілкуватися між собою, згуртовуються та об’єднуються. Корисна інформація про затори чи надзвичайні події дозволяє своєчасно реагувати на ситуацію.
Особливість радіо – створення позитивного настрою. Щоб на обличчях слухачів з’явилася посмішка, в ефірі щодня лунають 10 влучних компліментів, 10 причин для щастя та просто якісна музика. Щоденно в ефірі проводяться вікторини та розігруються приємні подарунки.
Якщо говорити про музичний формат «Радіо 10», то одним словом його можна охарактеризувати як сучасне. В ефірі звучать топові композиції європейських чартів та улюблені хіти від вітчизняних виконавців. На основі голосування слухачів формується власний хіт-парад радіохвилі, верхні сходинки якого займають пісні, що найбільше подобаються українцям.
«Радіо 10» – це набагато більше, ніж просто місцеве радіо. Це хвиля, яка знайомить всіх бажаючих з життям, амбіціями та намірами сучасних українців.

Головна ціль проекту – організатори, підбирали колектив і формували музичну базу таким чином, щоб змогти відтворити щоденне життя чернівчан і українців, з їх радостями, моментами щастя і посмішками. І їм вдалося поцілити в «десяточку»!

Плейлист. Що сьогодні грало на радіо 10?

Яка пісня грала?