Радіо Яскраве радіо

Радіо Яскраве радіо - Київ
слухати онлайн Яскраве радіо

Яскраве радіо

17 4.8235294117647
Розмістити у себе на сайті

Радіо Яскраве радіо . Слухати онлайн безкоштовно Яскраве радіо

Як часто в житті бракує яскравих кольорів! Виправити цю ситуацію взялася одна із творчих команд, яка працює на Яскравому радіо. На хвилі 69,02 лунає українська музика, ведуться цікаві бесіди рідною мовою. Тут ніколи не буває сумно, адже програма мовлення продумана до найменших дрібниць.

Слухати онлайн радіо Яскраве радіо

Слухацька аудиторія – офісні працівники, бухгалтери, вчителі, юристи, фінансисти, керівники та підлеглі, водії та пасажири. З ним хочеться подорожувати, йти на роботу, відпочивати й працювати, адже з ним засумувати не вдасться ні вдень, ні вночі.

Яскраве радіо – це ефір, що складається з цікавих та корисних передач, музики та того, що близьке кожному українцеві. Корисні поради, психологічна підтримка, інформація для здорового життя, жіночі теревені, чоловічі теми – все це та багато іншого є тут. Любителі отримувати подарунки можуть брати участь в конкурсах з цінними призами. На Яскраве радіо люблять заглядати відомі та цікаві люди, тому часто можна почути інтерв’ю з акторами, співаками, музичними гуртами.

Тільки українська мова і українська музика лунатимуть із радіоприймачів, які налаштовані на хвилю 69,02. Кращі зразки сучасної естради, улюблені хіти минулого, а поряд з ними – нові «зірки», які лише починають палати на небосхилі.

Цілодобова трансляція складається з:

  • найсвіжіших новин;
  • інформації про зміни в податковому законодавстві;
  • гострого гумору;
  • українських пісень;
  • корисних порад;
  • зустрічей з відомими людьми.

Приємно дивує те, що ведучі анонсують композиції, які будуть звучати. Слухач завжди знає, яку музику він слухає, хто написав і виконав пісню. Така подача подобається виконавцям, адже виходить в ефір не лише їхній твір, але й звучить ім’я. А це в свою чергу сприяє популяризації творчості.

Яскраве радіо – найкращий вибір справжнього українця, який хоче насолодитися рідною мовою та з головою поринути в національні традиції, культуру. Гості країни з його допомогою зможуть краще пізнати Україну та відчути її колорит.