Радіо Пульс FM

Радіо Пульс FM - Сєвєродонецьк
Радіо онлайн Пульс FM слухати

Пульс FM

88 4.9772727272727
Розмістити у себе на сайті

Плейлист. Що сьогодні грало?

Радіо Пульс FM . Слухати онлайн безкоштовно Пульс FM

Радіостанція “Пульс” FM є одною з найпопулярніших на Сході України. В більшості районів Донецької та Луганської області програми можна почути через радіоприймач, а якщо хтось хоче послухати передачі в інших областях, це можливо зробити через інтернет. Особливістю ефіру цього радіо є те, що воно несе позитив і надію. Адже люди, що живуть на Донбасі, мають різні проблеми – хтось втратив житло, інші – здоров’я, якісь матеріальні статки. Задача ж команди цього медіапроекту – дати людям краплинку позитиву і впевненість у тому, що життя налагоджується.

Слухати радіо онлайн Пульс FM

Звісно, левову частку ефіру займають певні політичні та суспільно актуальні програми, адже на деяких територіях дане радіо – іноді єдина можливість дізнатись новини з неокупованої частини України. Так, багато програм присвячені відносинам України і Європи, економічним здобуткам країни, її майбутнім фінансовим перспективам. Ряд програм орієнтовані на проблеми людей, тому в ефірі можна почути, як отримати соціальну допомогу вимушеним переселенцям, яким чином отримати освіту тим, хто покинув окуповані території, як скористатися певними пільгами тощо. Видно, що команда радіо працює для того, аби допомагати людям і хоча б своєю працею робити їх життя простішим.

Крім того, на Пульс FM присутні і культурно просвітницькі програми. Тим, хто цікавиться мистецтвом, музикою, кіно та іншими напрямками культури, буде цікаво слухати радіо, адже воно орієнтовано на слухачів усіх вікових категорій.

Важливим моментом будь-якого радіо є відгук суспільства. Чим більше слухачі телефонують, спілкуються з ведучими, говорять про свої побажання, тим більше програми стають народними, суспільно значущими. Тому в радіо Пульс FM є багато прямих ефірів, де ведучі готові не тільки почути думку гостів програми, а й вислухати тих, кому ця передача адресована.

Бажання працювати для людей дає свій результат – це радіо є одним з найпопулярніших на Сході.

Яка пісня грала?