Радіо слухати онлайн „Metal“ слухати онлайн

Радіо Metal . Слухати онлайн безкоштовно Metal

Radio Metal – цікавий некомерційний проект, який створила команда людей, що захоплюється важким роком у всіх його напрямках і стилях. Радіо було створене в 2010 році й досі випускає свої програми в інтернеті. А це означає, що ви зможете його слухати в будь-якій точці світу, якщо у вас є доступ до всесвітньої мережі. Передачі захоплюють тих, кому набридла звичайна музика, так звана “попса”. Тут ви такого не почуєте, а зможете насолодитися лише важким роком.

Слухати радіо онлайн Radio Metal

Цікаво, що тут звучать не лише класичні твори минулого століття від зірок року, а й більш сучасні твори навіть від маловідомих груп. А це значить, що слухач цього радіо зможе познайомитися з новими виконавцями, знайти собі нових улюблених зірок, для музики яких характерні неймовірні акорди і грубий спів. На цьому радіо нудно не буває!

Незважаючи на те, що в ефір виходить досить специфічна музика, а не твори всіх виконавців підряд, команда любителів важкого року на зв’язку цілодобово, що досить дивно для подібних проектів. Ви зможете в будь-який час послухати улюблені рок-твори та отримати насолоду. Для тих, хто захоплений такими стилями як хеві-метал, грув, хард-рок, альтернативний рок, фольк-метал та багато інших, вибір цієї української радіостанції буде найкращим і єдино правильним.

Якість звуку тут достатня. Так, радіо можна слухати в звичайному mp3 плеєрі з бітрейтом 128 kb/s, 44,1kHz у стерео. На відміну від багатьох інших передач, тут не можна замовити свою улюблену мелодію, послухати якісь дебати відносно музики чи інші діалоги та монологи. Радіо присвячене виключно важкому року у всіх його проявленнях. Тому достатньо заходити на нього через інтернет та слухати музику. Якщо вам якийсь твір в певний момент не подобається – це не проблема.

Напрямки та виконавці змінюються постійно, тому через короткий проміжок часу ви почуєте те, що буде до вподоби.

Плейлист. Що сьогодні грало?

Яка пісня грала?