Радіо слухати онлайн „Одесса Мама“ слухати онлайн

Радіо Одесса Мама . Слухати онлайн безкоштовно Одесса Мама

Радио Одесса Мама – це українське радіо з широкою одеською душею та особливою місцевою габаритністю. Ця радіостанція користується величезною, і дійсно заслуженою популярністю, не лише серед одеситів, але й серед усіх любителів музики в Україні.

Слухати радіо онлайн Радио Одесса Мама

Тут для кожного знайдеться щось до смаку: на радіостанції можна прослухати як відбірні українські пісні так і хіти зарубіжні. І, здавалось би, чим ця радіостанція така особлива? А тим, що тут музика підібрана саме для душі, що наповнює звичайний день жаркою одеською колоритністю і дарує чудовий настрій.

Радио Одесса Мама створює надзвичайну атмосферу, і більшість пісень цієї радіостанції асоціюються саме з морем, сонцем та піском. А отже, де б не були слухачі цього радіо, відчуття, що десь поряд пролітають чайки, під ногами золотистий пісок, а трохи далі чути шум морських хвиль, не залишатиме протягом всього часу прослуховування радіостанції.

Навіть якщо слухач цього радіо ніколи не відвідував сонячної і відкритої душею Одеси, то тепер, слухаючи чудову музику, він зможе відчути ту особливу атмосферу, а бажання зараз же збирати валізи в подорож стане просто невпинним.

Чудова музика одеського краю, це не єдине чим може здивувати ця українська радіостанція. Окрім пісень, що будуть до душі всім меломанам, на гостей радіостанції також очікують різноманітні шоу програми та новини. Тут кожен зможе дізнатися багато цікавого, а також матиме можливість довідатися більше про життя своїх українських кумирів. Адже спеціально для своїх слухачів на радіостанції підготовлено програму про душевні розмови із зірками. Також кожен слухач радіостанції зможе почути корисні кулінарні та життєві поради.

Якщо ж настрій слухачів чомусь не задався, то і цю проблему буде вирішено! Спеціально для підняття настрою для всіх і кожного в програмі радіостанції звучать веселі анекдоти та смішні життєві історії. Так що, часу, щоб сумувати не буде!

Одеса, як відомо, це дуже колоритне та багатонаціональне місто. Йдучи її вулицями можна почути найрізноманітніші мови: тут і болгарська, і російська, і грецька, і польська, і ще багато інших мов. І, як не дивно, в Одесі всі чудово розуміють одне одного, бо для всіх тут є ще одна рідна мова, а саме: одеська! Але що ж робити, якщо слухач не з Одеси? Не біда! Адже спеціально для своїх гостей радіо підготувало унікальні уроки одеської мови.

Радио Одесса Мама очікує на кожного, щоб подарувати відмінний настрій та чудові емоції. І як співалось в одній популярній пісні М.Шифутинського: “Заявляю это прямо: “Лично мне Одесса – мама”.