Радіо слухати онлайн „Cardiowave“ слухати онлайн

Радіо Cardiowave . Слухати онлайн безкоштовно Cardiowave

«Хвиля, що йде від серця» – так дослівно звучить назва інтернет – радіостанції «Cardiowave». Як легко, слухаючи музику заряджену позитивом, можна знайомитись і спілкуватись, ділитись радістю та підтримувати в нелегкі часи. Коли від серця йдуть слова, та не просто слова, а щирі та справжні, відверті та чисті, – на душі стає тихо та спокійно. Чи не так?

Слухати радіо онлайн Radio Cardiowave

А, слухаючи музику, що йде від самісінького серця, торкаючись найпотаємніших струн нашої душі, відчуваєш себе спокійним, сповненим любові та нереальної енергії.
В ефірі радіо для слухачів лунають найсвіжіші, сучасні музичні новинки, як українського, так і закордонного світу музики.
Шанувальники класичного музичного жанру можуть з ефіру почерпнути для себе корисне. Для меломанів, що віддають перевагу поп – музиці, також існують в ефірі радіо спеціальні передачі, в яких звучать нові, ще маловідомі пісні цього жанру.
Все це несе до нас одне з чистих та справжніх інтернет – радіо Cardiowave.
До роботи на радіо залучена не мала кількість людей, які з різних куточків нашої країни готують передачі, аби побалувати своїх слухачів новим та свіжим баченням відомих речей. Вони докладають величезних зусиль, аби приємна та гарна пісня радувала кожного, хто ввімкне це інтернет – радіо.
Появі цього радіо передувало виникнення однойменного музичного лейбла. Хоча, було б доречним назвати так будь – який музичний жанр, головною вимогою до якого можна було б поставити – створення музики від душі, незалежно від проблем, чи зміни настрою, погоди, чи модного віяння.
В ефірі радіо Cardiowave – цікаві авторські передачі, інтерв’ю з учасниками гуртів та українськими співаками, поезія та проза, що створена музикантами лейбла, яких надихнуло на творчість відчуття легкості та невимушеності, спокою та позитиву, тобто те, що йде від душі.
Пряма трансляція передачі «Атмосфера» та архівні її випуски можна також прослухати на радіо. А ще – різноманітні мікси та популярні авторські передачі, які не зможуть залишити слухачів байдужими.
Подобається музика, що йде від душі, маєте бажання слухати та побувати на концертах, але не знаєте, де знайти про це потрібну інформацію? Радіо вам обов’язково стане в нагоді. Адже, в ефірі можна почути анонси концертів та релізи даного музичного лейбла.

Тож, вмикайте радіо Cardiowave, насолоджуйтесь справжньою музикою, що іде від душі та даруйте ближім тепло своїх сердець.

Плейлист. Що сьогодні грало?

Яка пісня грала?