Радіо „Народное Радио” 103.2 FM слухати онлайн

Радіо Народное Радио - Одеса
Радіо онлайн Народное Радио слухати

Народное Радио

Місто UA
Одеса 103.2 FM
Народное Радио
51
Популярна
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Прямий ефір фм радіостанції

Народное Радио – це радіостанція, що була створена саме для народу! Для кожного слухача тут знайдуться і драйвові сучасні хіти, і душевні ліричні пісні, і запальний рок. Ця популярна українська радіостанція працює, щоб створювати відмінний настрій як у своїх постійних слухачів, так і у нових відвідувачів.

Слухати радіо онлайн Народное Радио

Формат радіостанції дійсно дуже різноманітний, що робить її універсальною для кожного. Найчастіше тут можна почути найпопулярніші українські та зарубіжні хіти, що займають найвищі топи у рейтингах. Отже, якщо слухач хоче відпочити та послухати хорошу музику, тоді йому краще поспішати включити Народное Радио, щоб не пропустити нічого цікавого!

Креативний колектив радіо постійно створює для своїх відвідувачів цікаві розважальні та пізнавальні програми, тому можна не сумніватися, що нудьгувати нікому не доведеться.Також на цій радіостанції на слухачів, які люблять першими дізнаватися про останні події у світі, очікує інформативна програма найсвіжіших новин. Отже, де б не знаходився відвідувач радіостанції, він завжди зможе дізнатися про те, що відбувається у світі, а також дізнатися експертну думку з приводу тих чи інших подій.

А щоб зробити приємно своїм слухачам, радіостанція дає чудову можливість замовити привітання своїм друзям, рідним та коханим. Таким чином, якщо у слухача є бажання поділитися своїми теплими почуттями та щирими побажаннями разом з близькими людьми, тоді ця радіостанція з радістю виконає це бажання! А інші відвідувачі радіо зможуть розділити цю радість разом з замовником привітання і настрій від цього підніметься вдвоє.

Окрім відбірної музики та інформативних програм, на гостей радіостанції кожного дня також чекає ранкове шоу, що допоможе задати ритму та хорошого настрою на цілий день. З цим ранковим шоу навіть ранок понеділка буде не таким вже й ранком понеділка. Адже веселі та дружні ведучі зможуть зарядити кожного свого слухача енергією та чудовими емоціями. Отже, щоб день видався на славу, а хороший настрій тримався аж до вечора, потрібно зарядитись ранковою бадьорістю разом з Народным Радио!

Це радіо наповнить день гарними емоціями та допоможе кожному поринути у світ справжньої музики.

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна