Радіо „Дуже радіо” 104.3 FM слухати онлайн

Радіо Дуже радіо - Львів
Радіо онлайн Дуже радіо слухати

Дуже радіо

Місто UA
Львів 104.3 FM
Дуже радіо
4.54
Популярна
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Прямий ефір фм радіостанції

«Дуже радіо» – сучасна українська хвиля, яка працює в досить незвичайному форматі. Самі засновники позиціонують її як «перше туристичне радіо країни». І дійсно, в ефірі звучить дуже багато інформації для тих, хто відправляється в туристичну подорож до Західної України. Слухачі хвилі 104.3 точно знають про самі красиві краєвиди Карпат, найкращі кав’ярні Львова та інші дуже цінні поради, яких точно не відшукати в стандартних туристичних посібниках. А якщо врахувати, що ця інформація доповнюється якісною музикою та актуальними новинами, стає зрозуміло, що обраний формат є дуже вдалим.

Слухати радіо онлайн Дуже радіо

Музичний формат хвилі теж досить новаторський. По-перше, це сучасна українська музика. Разом з хітами сьогодення в ефірі лунає багато етнічних мотивів, як оригінальних так і на сучасний лад. Англомовні пісні, також, не є виключенням. Але знову ж таки, перевага надається етнічній музиці, яка має глибокий зміст.

Особливість Дуже радіо – в ефірі звучить виключно українська мова. Згідно концепції радіо та за побажанням слухачів, до музичної бази не включається російська попса. Хвиля створена для людей, які щиро люблять неньку-Україну та бажають завжди знати всі її новини, незалежно від свого місцезнаходження – завдяки трансляції в Інтернеті радіо можна слухати в будь-якому куточку планети.

Що ще можна почути на цій хвилі? Є щоденні і щотижневі шоу, які за короткий проміжок часу дуже полюбилися слухачам. Це – «Побажальник», «Еріка і Король», «Горизонт-шоу», «На позитиві», «Гармидер-шоу», «Гамак-шоу» та «Новини». Що відразу відчувається при налаштуванні на хвилю Дуже радіо, так це позитив. Всі думки, слова і посили до слухача – дуже світлі і теплі.

Головна ціль проекту – відкрити по новому красу нашої країни. Життя – цікаве і непередбачуване, а мандрівки і гарна музика роблять його ще яскравішим!

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна