Радіо слухати онлайн „Дуже радіо“ слухати онлайн

Радіо Дуже радіо . Слухати онлайн безкоштовно Дуже радіо

«Дуже радіо» – сучасна українська хвиля, яка працює в досить незвичайному форматі. Самі засновники позиціонують її як «перше туристичне радіо країни». І дійсно, в ефірі звучить дуже багато інформації для тих, хто відправляється в туристичну подорож до Західної України. Слухачі хвилі 104.3 точно знають про самі красиві краєвиди Карпат, найкращі кав’ярні Львова та інші дуже цінні поради, яких точно не відшукати в стандартних туристичних посібниках. А якщо врахувати, що ця інформація доповнюється якісною музикою та актуальними новинами, стає зрозуміло, що обраний формат є дуже вдалим.

Слухати радіо онлайн Дуже радіо

Музичний формат хвилі теж досить новаторський. По-перше, це сучасна українська музика. Разом з хітами сьогодення в ефірі лунає багато етнічних мотивів, як оригінальних так і на сучасний лад. Англомовні пісні, також, не є виключенням. Але знову ж таки, перевага надається етнічній музиці, яка має глибокий зміст.

Особливість Дуже радіо – в ефірі звучить виключно українська мова. Згідно концепції радіо та за побажанням слухачів, до музичної бази не включається російська попса. Хвиля створена для людей, які щиро люблять неньку-Україну та бажають завжди знати всі її новини, незалежно від свого місцезнаходження – завдяки трансляції в Інтернеті радіо можна слухати в будь-якому куточку планети.

Що ще можна почути на цій хвилі? Є щоденні і щотижневі шоу, які за короткий проміжок часу дуже полюбилися слухачам. Це – «Побажальник», «Еріка і Король», «Горизонт-шоу», «На позитиві», «Гармидер-шоу», «Гамак-шоу» та «Новини». Що відразу відчувається при налаштуванні на хвилю Дуже радіо, так це позитив. Всі думки, слова і посили до слухача – дуже світлі і теплі.

Головна ціль проекту – відкрити по новому красу нашої країни. Життя – цікаве і непередбачуване, а мандрівки і гарна музика роблять його ще яскравішим!